Evde Çalışıyorum , İlginize İhtiyacım Var ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GeceLordu tarafından 18 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. GeceLordu

GeceLordu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Hepinize Merhaba BodyForumTR aiLesi , Hepinizi Çok Seviyorum
    Çünkü Çok İyi Bir İş yapıyosunuz Spora Destek Veriyosunuz Teşvik Ediyosunuz , Bize Motive Veriyosunuz . Çok Sağolun Varolun ,

Abilerim
    Boy:1.76
    Kilo:63

Bu spora Başlıyalı 2 ay Oldu , Evde Çalışıyorum Gayet Güzel Faydasını Görüyorum Zira Bu sporun Sabır Sporu olduğunu Bir Yaşam Tarzı olduğunu Bilerek Bu spora Başladım.

Elimde Olan Aletler : 2 adet 5kg DambıLL , 2 Adet 3kg dambıll , 1 Adet Göğüs Yayı Var ,

Düzenli Olarak , Haftada 3 Gün 50dk-60dk Arasında Çalışıyorum , Programımdaki Hareketleri Paylaştırdım , Ör:

Pazartesi:Göğüs,Biceps,Karın

Çarşamba:Omuz , Bacak , Mide

Cuma:Sırt-Kanat , ArkaKol , Karın

Zayıf Olmam Sebebiyle Genelde Ara Öğünlerde Kuru Üzüm ve Muz Tüketiyorum ,
    Karbonhidrat ı Bol Alıyorum , Aceba Elimde Bulunan Bu aletlerle ve Bu programlar daha kaç ay devam edeyim ve ardından yeni aletler Alayım ? Yorumlarınızı Bekliyorum ,

SaygıLar. . hyper_weightlifter

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-beslenme-tekni-t8692.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş