eti benimo

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Rocky_4 tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Oncelikli olarak iyi sporlar adminlerimize ve tüm bodyforumtr ailesine saygılar ben bir ögrenciyim ve her okulda satılan fast food ice tea vs. Vs. Var ama bunları yemek istemiyorum ben dá az besin değerli bir şey yemek istiyorum (bu arada okuldailerin kalorisi yazmıyor onun için belirtmedim )
    bunla yerine ilk tercihim çizi yemek(besn değerlerini bulamıyorum ama 65 gram hafif )
    neyse ben konuma dôneyim sizce şu benimo denen masm seyi yiyimmi? Besn değerleri:
    100 gramında
    enerji(Kj/kcal) 1995/476
    yağ(g) 23,1
    doymuş yağ(g) 13,5
    trans yağ(g) 0,08
    karbonhidrat(g) 63,8
    şeker(g) 38,4
    lif(g) 3,4
    protein(g) 5,2
    Tuz(g) 0,6
    paket ağırlıgı :77g

kullanıcı yorumu:
    Bunlarla 5 kg vermişligîm var 1-2 gün benimo 3-4 gün cizi ile

yane zorlasam en iyisi bu olur diğerleri çünkü zaten fast foodlar yane eminim daha kalorili ama dediğim gibi çizi içnde bulur bulmz konu açacagım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:40 ----------

Yane 20-3 gun arası vrdim 5 kg yi

2. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu tür aburcubur yerine daha saglıklı seylerle beslenebılırsın trans yag bıle var ne yazıkkı

Rocky_4 bunu beğendi.
  3. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    2 dilim esmer ekmek içine ton balığı tavuk köfte koysan çok daha sağlıklı olur emin ol.bunuda diyet bozmalarda tüket

Rocky_4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş