Eskiv ve Reflex

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba ben kickboksa yeni başladım.16 yaşındayım sizce bu yaş çok geçmi maçlara vb. çıkmak için ? Remy Bonjasky filan 18 yaşında başlamış yani elbette sıradan bir adam değildi ama bilemiyorum.Hocam çok iyisin daha çok erken olmasına rağmen dedi benimle ilgileniyor ama hala tekme vb. atarken kombinasyonları karıştırıyorum.

1 yıl finess ve küçükken basketbol onuyordum

Asıl sorumsa nasıl reflex ve eskivlerimi geliştirebilirim.1 ay olucak anca lapa çalışmaya başlıcam.Eskivler için neler yapabilirim? Fiziğim , kondisyonum iyi durumda ancak teknik geliştirmek için ekstradan neler yapılabilir?

Son düzenleme: 24 Ekim 2014
  2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    FPS oyunları reflex geliştiriyor deniyor bunun hakkında bilgisi olan varmı? Küçüklükten beri call of duty oynarım reflexlerim kötü değil ama daha iyisi için neler yapılabilir?

3. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Fps oyunları reflex geliştiriyormu bilmem ancak 2005 senesinden beri cs oynarım artık sen düşün steam hesabımda cs 3bin saatten fazla oynamışım öyle görünüyor ancak http://aim400kg.ru/en/ burada güzel oyunlar var bunları dene

neverbackdown. bunu beğendi.
  4. unet.mc

unet.mc Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim öncelikle geçmiş zaman değil kesinlikle iyi çalışırsan mantıklı çalışırsan hrşy olur ben 20 yaşında başladım 23 yaşındayım 2 kez türkiye şampyonu 4 kez türkiye 2.si oldum (muay thai ve kickboks) reflez değil senin sordugun reaksiyondur ismi boks yönelik idmanlarla gelişir reflex istemsizdir geliştirilmez sen çabuk tepki vermek için reaksiyon çalışmaları yapıcaksın nette araştır bulursun başarılar

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    teşekkür ederim abi çok iyi bir örnek olmuşsun ayrıca

6. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Geç değil DOĞRU ve ÇOK çalışmalısın her eksiğini görüp üstünde kafa yorup geliştireceksin.

Ayrıca FPS oyunları refleks filan geliştirmez geliştirse bile orda kazanılan reaksiyonun boksta sana bir yararı olmaz boksla da uğraştım uzun yıllar FPS oyunlarıda oynadım.

Senin FPS oyunları oynaman gelen yumrukları okuyup ona göre eskiv atıp yumruklardan kaçmana yardım etmez

7. ykurt52

ykurt52 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Heves kırmak gibi olmasın fakat refleks denen mevzu yetenek isi doğuştan gelir. Tabi antrenman yaparak gelistirirsin kendini ama yetenek meselesi dediğim gibi. Gözlerini bağla ve kum torbasının karşısına geç torbayı potansiyel bi rakip gibi düşün belirli vuruşları yap yaparken de rakibinin sana nasıl nereden vurabilecegini düşünerek çık eskiv yap. Sonra o vuruşları hocanla çalış.

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Çok teşekkür ederim yorumlar için..

9. FenerliBoyka

FenerliBoyka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim bende kickboksa gidiyorum 6 aydır 3 aylık daha geçmişim var(ara vermiştim).refleksler zamanla gelişiyor.benim reflekslerim bu kadar iyi değildi çalışa çalışa oldu zamanlar gelişiyor rahat ol

Sayfayı Paylaş