eski versiyon jack3d ye alternatif tavsiye ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    herkese iyi akşamlar tartışılmaz bir gerçektir ki eski jack3d yani 1.3dmaa olan versiyon %90 herkesten olumlu ve baya iyi tepkiler alıp sonuçlar vermiştir şuanda tanıdık bir abim de vardı fakat stokları bitmiş yani şuan artık bulmam imkansız ama bana eski jack3d gibi güç artışı odaklanma sağlayacak performans arttırıcı lazım alternatif ne olabilir yada bu 1.3dmaa denilen madde nedir bulunabilir mi ? veya yine piyasada 1.3dmaa olan ürün var mı yada bunun gibi doping etkisi yapan başka ürünler ?

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    1.MR ve Hemo Rage içinde vardı hemo rage içinden çıkatıldı diyorlar ürünü eline alıp arkasını okursan içriğinde var yazıyorsa içinde mevcuttur .

Hemo rage başlığı altında 1.3dma nın açıklamasını bulabilirsin.
    2010 yılında Wada taradından doping statüsüne giren bir madde dışarıdan temin edebilirsin tanıdık Doktor vasıtasıyla .

3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    eski jack3d nin üretimi durdurulali 1 sene oluyor nerdeyse... eger öyle bir olay varsa sakin alma sahtedir... artik dmaa koymuyorlar dmaa siz preworkoutlara yöneleceksin yada efedrin alacaksin.

4. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    siz konuya yazdıktan sonra efedrin araştırdım biraz daha öncedende duymuşluğum vardı zaten ama tam bilgim yoktu çoğu kişi kilo vermek amaçlı kullanıyor benim öyle bir derdim yok amacım eski jack3d gibi güç artışı sağlamak aynı zamanda çok tehlikeli olduğunu herkes bas bas bağırıyor
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2013 ---
    annem hemşire aslında ama nasıl temin edebilirim ve oranı nasıl ayarlayabilirim ki acaba ? birde eski versiyon yani içinde 1.3dmaa olan hemo rage yada 1.mr nereden bulabilirim ki ?

5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    supllementler.com mağzasından almıştım hemo rage ürününü ,Cumartesi günü mağzaya gidicem ürünlere bakıcam eski versiyon varsa 3,4 kutu alıcam. buraya yazarım sende netten sipariş verirsin.1 MR larada bakarım aynı şekilde yazarım.

Hemo rage başlığı altındaki yazımı okuduysanız orada diş doktorları kullanıyor ibaresi var onu dikkate alın (Dmaa)

6. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    kilo diyetle verilir kardesim cogu vücutcu antrenmandan once efedrin kullanir iyice arastir... yan etkileri var tabi kisiden kisiye degisir... benim arkadas o sözde icinde dmaa olan hemo rage ten aldi hicbir etki hissetmedi... bana sorarsan ben kendi boosterimi yaparim bcaa+arginin+koffein+whey bi ara bu karisimi kullaniyordum bayagi etkisini gördüm...

7. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ilk önce yorumunuz için teşekkür ederim normalde kıbrısta okuyorum ama sınavlardan sonra hem ailemi göreyim hemde sırf supplement alayım diye izmire döndüm bugün amerikan pasajına gittim alsancağa ama hiç yok bulamadım 1.3 dmaa eğer bulursanız lütfen banada haber verir misiniz =
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Aralık 2013 ---
    sizede yorumlarınız için teşekkür ederim aslında bulabilirsem 1.3 dmaa olanından alıcam bana etkisi zamanında çok olmuştu ama bulamazsam efedrin almayı düşünmüyor değilim yarım tabletle başlarım en azından vücudun etkisini görürüm bir ona göre devam ederiz gerçi bağımlılığı varmış 1-2 aydan fazla kullanamam peki güç artışı nasıl oluyor tam olarak kullandınız mı yada yakın çevrenizden kullanan vs var mı yorumları yan etki görmesi falan nasıl oldu acaba ?

Sayfayı Paylaş