eski sevgilim ve yeni sevgilisi :((

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    21 yaşımın ortasında maddi durumum düzelmesiyle ilk kız arkadaşım oldu şuana kadar ardımda 11 kız arkadaş bıraktım şuan 12. kız arkadaşımla birlikteyim bir hafta oldu daha şunu öğrendimki kızlarda bir insan neticede ve bir insana gereğinden fazla ilgi sevgi gösterince şımarıyorlar ve özellikle bu aşk hayatında çok oluyor fazla ilgi gören kızlar havalanıyorlar birden erkek arkadaşını terslemeler yapmacık ağlamalar kaprisler vs sonundada ayrılıyorlar onun için ben artık sevgili olduğum kızlara gereğinden fazla ilgi sevgi göstermiyorum çünkü öyle olunca başıma gelecekleri biliyorum aşk denilen şey bence yoktur bunu defalarca yazdım zaten kız başkasını bulmuşsa sende başkasını bulacaksın olay bu oturup ağlamak kara kara düşünmek kendine acı çektirmek niye aradan biraz zaman geçtikten sonra geriye bakınca yahu ne kadar saçma bir şey yapmışım diyeceksin o gününü gün ederken ben acı çekmişim diyeceksin bence kendine bir gel değişik hobiler edin sporunu aksatma o kızdan daha güzelini daha iyisini bul ve mutlu ol hayat çok kısa biten ilişkiye üzülülecek kadar boşa zaman harcama lüksü yok

Son düzenleme: 29 Nisan 2012
    oktayd ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş