Erkek Memesi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ArdaFit tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle herkese Merhaba , 16 yaşında 185 boyunda 67 kilo birisiyim şimdi size en büyük sıkıntılarımdan birini anlatacağım. Bilmiyorum aranızda benim gibi kişiler var mı , benim göğüslerim benim boyumda ve kilomda birini göre iri. Normalde benim gibi birisinin göğüsleri düz veya kaslı denebilecek şekilde düzgün olmalıdır ama benimkiler dediğim gibi iri. İriden kastım yanlış anlamayın ama 13 yaşında kız memesi gibi yani ne meme ne de meme değil. Ben birden fazla doktora gittim bunun jinekomasti olmadığını ve düzenli beslenme ve sporla geçebileceğini söylediler. Bende yaklaşık 1 sene spor yaptım ama düzenli gidemedim ve düzenli beslenmedim . Sanırsam bu sebeplerden göğüslerim düzgün bir şekil almadı. Siz bana nasıl bir beslenme programı önerirsiniz ve nasıl bir antrenman programı önerirsiniz. Bu arada bu sene Hardline Progainer 5000 , Kreatin ve ARG kullanacağım. Belki bu ürünler gelişmemde yardımcı olurlar. Bu ürünler hakkında yorum yapmak ve bana bunları ne sıklıkla ve ne miktarda kullanmam gerektiğini söylersenizde çok sevinirim. Ben bu spora merak saran sizden yaşça küçük bir kardeşinizim , lütfen bir el atından bende şu sporu adam akıllı yapabileyim :)

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
  3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103