Erkek Kalça Büyüklüğü Problemi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve burakua17 tarafından 10 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba forum, 175 boy 72 kiloyum.
    Gün içinde Sabah 5 yumurta (3übeyaz), 50 gram yulaf ezmesi, azıcık lor ve zeytin yiyorum. Yanında bol yeşillikli salata.
    Ara öğün 10 adet çiğ fıstık bazen yarım elma.
    Spor öncesi ve sonrası olmak üzere 250 gram pişmemiş pirinç veya makarna yiyorum protein olarak da 300 gram tavuk göğsü. Yemeklerde bol yeşillik ve salata tüketiyorum
    Antrenmandan önce bir adet muz ve antrenman esnasında 1 ölçek protein tozu içiyorum.
    Beslenmem bu şekilde gelişim farkedemiyorum nedeni beslenmeyi artırmak istemiyorum çünkü kalçam büyük ve küçülmemesinden korkuyorum. Antenman sonrası 15 dk HİT şekilde kardiyo yapmak beni zayıflatır mı yoksa bel ve kalçada ki yağları mı parçalar? Beslenme, kardiyo gibi konularda fikrinizi beyan ederseniz çok mutlu olurum.

2. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
  3. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    kaloriyi arttırmadan maalesef maalesef ve maalesef hacim kazanamıyoruz natürel olarak :( :( :(
    15 dakika kardiyo yaparsan günlük tükettiğin kalori miktarı artacağı için muhakkak kilo kaybı olur fakat dediğim gibi kalori fazlalığı yoksa gelişimde yok özellikle bu seviyelerde.

4. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    temiz büyümek için kaloriyi biraz artırıp 15 dk HiT kardiyo yapmak yağdan götürüp hacim eklemez mi sizce?

5. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    ilk 3 - 4 ay hariç hem yağ yakıp hemde kas inşa etmek vücudumuzun çalışma prensiplerine aykırı diye biliyorum maalesef. fakat çok az miktarda yağlanarak hacim kazanmak mümkün.

6. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    sizin kalçanız filan büyük değil. Gayet normal.

burakua17 bunu beğendi.
  7. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Bence de. İnsanlar kendilerinde kusur bulmaya yer arıyor. Ben de dahil

8. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Cidden büyük :D Tüm kızlardan bu tepkiyi alıyorum, baya hoş gözüktüğünü söylüyorlar ama bende özgüvensizlik yapıyor. Kıyafet yakıştıramıyorum kendime. Sorun etmesem çare aramazdım gerçekten. Fotoğrafı da atmak istemedim buraya. Sadece vücut tipim böyle diye fotoğrafları koydum. hem hacim kazanıp birde antrenman sonraları haftada 3 kez 15 dk kardiyo etkili olur mu kalça eritmek için diye.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Nisan 2019 ---
    Katılıyorum evet, çağın hastalığı depresyon bende fazlasıyla var, bir kusur buluyorum. Ama kalça konusu gerçekten biraz büyük.. Bu konudan baya müzdaribim.

Sayfayı Paylaş