Erkeğiz Diye Kimse Sir Ağda Yapmıyor

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve emasbb tarafından 25 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. NONTES

NONTES Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sesu ılık ağda yapıyordu kız arkadaşım canımı okuyordu çok acıyor ama bir ay tertemiz çıkmıyor şimdi kız arkadaşım yok tek başıma yapıyorum ağdayı sizde yapabilirsiniz bence

2. crimson_rose_

crimson_rose_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sir ağda

arkadaşlar bende yaklaşık 2 hafta önce VEET sir ağdayla teyzeme biceps tricepste ufak tüyler wardı onları aldırdım göğüste fln hiç yok ama üst koldaki o tüyler görüntüyü bozuyodu normalinden fazlaydı orayı aldırdım ama MEN fln yazmıyodu yani üstünde 2 haftadırda orda sivilcelenme war ve 2 hafta oldu henüz ama dik dik 1cm uzunluğunda kıllar çıktı bile acaba ters etki filan mı yaptı ? ilk alısımdı ama bide asırı sivilcelenme war bide geçiş olmuyo yani amele yanığı gibi oldu siz o geçişleri nasıl yaptınız alındığı çok belli oluyo üstte yok altta war pat die filan ..

3. piteagles

piteagles Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben yaklasık 4 ay önce lazerle gögüs ve karın bölgemi aldırdım güzellik salonuna gitmeden önce telefonla konustuk ve bayan lazerden 2 gün önce göğsümü ve karnımı jiletlememi söyledi (nedeni ise kılların lazer gününe kadar tenimin görünecegi kadar uzamasıymıs) karın bölgesinde fazla acı cekmedim ama göğüs bölgesinde acı cektim. lazer tabancasının ucu cok ufak oldugu icin seans yarım saat civarı sürüyor. Ancak ilk seansta birşey elde edilmez demişlerdi ve dedikleri dogru cıktı yakılan kıllarımın cogu küllerinden tekrar dogdu:D bugunlerde bir seans daha gitmeyi planlıyorum umarım 3 seansta istedigin vaziteye gelirim

4. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    herkes farklı bişe sölüyo ya

arkadaşım eminmisin ya kollarının tamamen gittiğine herkes farklı bişe dio.bazıları da daha kalın çıktı dio:confused::confused:

5. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    sır ağda ne yaw?

akgen bunu beğendi.
  6. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi kıllı bölgeyi çakmak ateşiyle yakmak :) beni sadece göbeğimdeki kıllar rahatsız ediyor biraz fazla uzuyorlar ıyyyyyyy :) bende ayda bir yakıyorum göbek kıllarımı,ilk başlarda çok korkuyodum yakarken tutuşur diye korkuyodum tüm vücut :) ama artık profosyonel oldum şekil bile verebiliyorum yaktığım yerlere :)

7. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    benim tricepslerde tüyler vardı lapiden kremle aldım onları ama acayip siilce çıktı 1.5 aydır geçmiyor inş yaza kadar geçer bu yöntemi sakın denemeyin benim deneme amacım bacaklarımda deniyorum ve bebek poposu gibi oluyordu madem bacakta öyle kolumuda öyle yapar diye kolumada sürdüm ama bicepslerimde sivile çıktı iğrenç oldu azaldı ama hala var bana göre en mantıklı yakmak hiç denemedim ama güzel bir yönteme benziyor sizce yan etkisi varmıdır o zamanda sivilce çıkarmı

8. rroni

rroni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    memur
    Yer:
    kayseri
    yav o değilde benim gibi evli olanlar için eşlerinin göstereceği yan etki nasıl olur acaba

9. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    yaw benım kolumda saç gibi, dirsek yukarınsa da uzun uzun kıllar, kısalarıda var, böyle gören ayı fılan dıyor heh, napsak yaw nasıl aldıracaz bunları ankaradayım.

10. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    deli333 en kesın cozum lazer epılasyon kesınlıkle eger boyle bır problemeın varsa bıraz butce ayır ve boyle bır operasyon yaptır kokten cozum olur senın ıcın dıger yontemler malesef pek ıse yaramıyor..

su an yaz donemeıne gırdıgımız ıcınde fırmalar cesitlı kampanyalar yapmıstır mutlaka bır arastır derım ...

11. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bende yaz donemınde 4-5 ay agda yaptırıyorum ve su ana kadar hıcbır sorunla karsılasmadım ama hatırlatırım ben ole cok kıllı bırı degılımdır az ve sarı tuylu oldugum ıcın hıc sorun olmuyor bence agda en guzel ve temız yontemdır tabıı paranız varsa lazer epılasyon kesın cozum

12. oguzcan

oguzcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaş geçişlerden bahsetmiş.Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Kolların üst kısmını ve sırtı aldırıyorum her ay agda ile ama sonra kolların geçiş kısımlarını traş makinesi ile yumuşatmak için ugraşıp duruyorum.Hiç de gerçekçi olmuyor.Gören herkes anlıyor üstleri aldıgımı ve güzel olmamış diye uyaranlar da oluyor.Toptan lazer yaptırıp bu sorunu halledicem galiba.
    Aslında göğüsü fazla almak istemiyorum.en azından gögüs makineyle de kısaltılıp şekle sokulabilir ama sırt ve omuzlar üst kol öyle degil.

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    ağda bantları en iyisi.

ucuza satılanlarda alın, fön makınesıyle ısıtın yapıştırın. bir anda cekın ve acıyacgını dusunmeyın.

zaten vucudun ve kolun sdece bazı kucuk bölgeleri acıyor. gerisi acımıyor.

14. oguzcan

oguzcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şimdilik sadece sırt ve üst kol kısmını yaptırdıgım için acı olayı ile ilgili sorunum yok.İlk yaptırdıgımda acaip acılı gelmişti ama sonra dan normal rutin bir hal aldı.Acıya alıştık:)

15. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Hamam otu denen şeyi denemeyi düşünüyorum, biraz pis kokuyomuş ama idare edicez artık. Kesin çözüm tabi ki lazer, hatta o bile yüzde yüz değilmiş..

16. RO9

RO9 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben denemiştim hamam otunu inanılmaz kötü kokuyor :D

17. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Üstümüze uzun süreli siniyo mu kokusu acaba? Yoksa banyodan çıkınca hiçbir şey kalmıyo mu?

18. RO9

RO9 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İşin bittikten sonra güzelce şampuanlanırsan hiçbir koku kalmaz.

YesiLZeytin bunu beğendi.
  19. stingray

stingray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar

ben arkadaşımın sırtını aldın : ) denemek için de koluma yaptım pek acı yoktu :l

20. guvenli27

guvenli27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ankarada nerde ?

Ankara da nerde yaptırdınız

Sayfayı Paylaş