Erkeğin vücudu kadına neden çekici gelmez?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Palker tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Palker

Palker Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Başlık buraz iddialı olsada bu doğru sanırsam. Biz bir kadın gördüğümüzde eğer kadın seksiyse 10 üzerinden 10 etkileniyorsak kadınlar sanki 10 üzerinden 7 etkileniyor. Bunun nedeninide ben kadının 1 yılda 1 çocuğu olabilmesine bağlıyorum. Erkegin 1 yılda 100lerce çocuğu olabilir bu yüzden doğada seçici olan kadın olmalıdır. Sizler ne düşünüyorsunuz?

2. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bence yanli s düşünüyorsun hatta kurandada yeri var kadinin zevk hisleri erkeginkine gore 10 kat daha fazladır fakat çekici gelsede erkek kadar belli etmez biz erkekler biraz daha belli ettiğimiz için sana öyle geliyor aslında içten içe kadında haz ediyor ..

3. Palker

Palker Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Dinler doğru değil. Ayrıca zevk almasından konuşmuyoruz. Ama bende kadının daha fazla zevk aldığını duydum ne derece doğru bilemem.

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Nerden biliyosun onların öyle düşündüğünü bunu ancak kadın bilebilir şuda bir gerçek bir kadının bedenini ortaya çıkarması için daha kolay seçenekleri var orta kiloda dar giyip hafif bir makyaj biraz saçları yapsa çekici oluyorlar . Bizim ise fiziğimizi ortaya çıkarmamız için kaslı ve iyi tip gerekiyor . Türkiyede erkekler bu işi fazla bilmiyor yani baktığında ya işi abartan fazla bulklu bide üstüne dapdar giymiş ben burdayım der gibi erkeklere rastlıyorsun ki bunlar normal birinden daha itici bayanlar için yada ip ince her tarafı damarlı zayıf kendini kaslı zanneden arkadaşlarımız . Yani sokakta manken fizikli erkek olduğunda bakmayan bir kadın görmedim bu biraz yakıştırmayla alakalı . Tabi bu işi profosyonel olarak yapanlar için demiyorum onların amaçları farklı onlar üstlerine alınmasın benim burda kastım bayanların kas torbasından hoşlanacağını zannedip yaz kış bulk gezip şişme bota dönen kişileri kast ediyorum . Yani bizim iyi görünmemiz için yıllarımızı vermemiz gerekiyor iyi bir fizik için bayanların ise 1 saatini alır heralde . Türk erkekleride bu kadar uğraşmaz .

neverbackdown. ve kaka bunu beğendi.
  5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İyi yerden yakalamışsın. Richard Dawkins'in Gen Bencildir kitabını okumadıysan okumalısın :)

6. Palker

Palker Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    O kitabı duydum ama okumadım. İsminden yola çıkarsam bir zamanlar genin bencil olduğunun farkına vardım ve o an çok üzüldüm. Hatta yıkıldım diyebilirim. Beni sevdiğini sandığım kimse beni sevmiyordu. Ben de onları. Daha sonra bir kaç kişiye de bahsettim tam anlamadı. Ve bunu yardım amaçlı birine anlattım ve insanın hala içinden gelerek iyilik yapabileceğini söylüyordu. Aslında bu durumu çok açık anlatıyordum ama sonra insanlara gerekmedikçe hiçbir şey dememeye karar verdim :) İnsan herkesi kendi gibi sanıyor. Bu çok açık bir şey evet anlatsam kesin anlar diyor. Ama anlamadığını görünce neden dünyanın böyle olduğunu anladım. :) Bunun zeka ile de ilgisi yok. Salak olmayan biri bunu anlar.

7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bi kadın bir erkeği gördüğünde Dibi düşşe umursamaz davranıp Tribini ataaaar,
    O Trip atılacaaak,yok bunun başka yolu.

Balboa7 bunu beğendi.
  8. Palker

Palker Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Kızların vücutçuları sevmemelerinin bir nedeni de vücut geliştirmeyi sex kadar seviyor olmamız. Onları umursamadığımız için onlar da umursamaz gibi görünmeye çalışıyor olabilir :D

9. ImAdige

ImAdige Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    dostlar bende şu konuda aynı fikirdeyim kadınlar çok beğensede deli olsada belli etmiyor etmez kızların dogasına aykırı..

10. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Ah Türk kızları yokmu Türk kızları , iyileri çok iyi Kezban lari çok Kezban lütfen beni yanlış anlamayın tamamen kendi düşüncemi söylüyorum : yaklaşık 10 milletten kız tanıdım Türk kızı ndan kötüsü nu görmedim

11. Palker

Palker Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ben başka milletten kızlar tanımadım ama tanıyanlar genelde senin gibi söylüyor. Youtube videolarına bakarsam da doğru gözüküyor. Türk kızları kendini prenses sanıyor sanırım. Diger milletteki kızlar evlendiklerinde evliliği beraber yürütürken türk kızları böyle değil sanırım. Aslında bakarsanız bunun fahişelikten farkı yok. Zengin bir koca buluyorsun ve bacak aranı açıyorsun. Kazandığın para verdiğin ise bacak aran. Şimdi bu fahişelik değil midir?

aslangur ve emreozgun479 bunu beğendi.
  12. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Bilgisayara geçince uzun uzun yazicagim avrupa insanı ve Türk insanı farkını

13. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Valla yukardada söylenmiş.Onların dibi düşşede belli etmiyor.Mesela yakın arkadaşıma benim hakkımda neler neler demiş kız arkadaşım ama bana gelince tek bir övgü yok :D sinirl olup tartışınca spora gitmiştim.Kızda mesaj atmış sinirliyken bana cevap vermiyorsun ama hiç spora gitmemezlik yapmıyorsun diye , sonra ayrılmıştık :) Ki genelde hep vücudu yapmışsın daha ne uğraşıyorsun gibi laflar söylüyorlar.O yüzden sporcu birini bulana kadar biraz zor kız arkadaş işi.

Hatta çok büyük bir tartışmamızda sanki eskisi gibi kilolu olsam veya vücudum iyi olmasa yanımda olucaksın demiştim.Kız orayı karıştırma demişti :D :D
    Biraz Off topic yaptım ama kusura bakmayın

Son düzenleme: 31 Mayıs 2015
    Balboa7 bunu beğendi.
  14. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Niye abi kızlar benim vücuduma resmen tapıyorlar. Dokunmak hissetmek istiyorlar. Bakışları bile değişti bodye başladığımdan beri. Beni arzuluyorlarmış gibi bakıyorlar. Buda benim çok hoşuma gidiyor. Tabi karizmada önemli sadece vücutla olmuyor bu işler.

15. snapro

snapro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    erkeğin 9 aklı 1 nefsine sahip çıkamaz
    kadının 1 aklı 9 nefsine sahip çıkar

Suçicek, Rjtmjx ve bugatti bunu beğendi.
  16. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Kadın erkek dışında başka bir nesneyle, ne bileyim otomobil koltuğuyla falan üremiyor ki erkeğin vücudu kadına çekici gelmiyor diyelim. Elbette çekici geliyor. İçgüdülerinde var sonuçta. Lakin burası kısmen de olsa bir orta doğu toplumu, bu tip toplumlarda önce kıza 30 kişi tecavüz eder, sonra da namussuz diye katleder. Bu sebepledir ki kadınlar kendilerini bilmeye başladıkları andan itibaren savunmaya geçer, nitekim bir erkeğin vücudundan hoşlandığını belli eden kız toplumumuzda yaftalanır, haklı olarak hangi kız bu duruma düşmek ister? Yine de boş durmaz, adını kezban koyarız. Bazı toplumlarda da işler farklı yürür, kadınlar baskılanarak büyütülmediği için içlerinden geldiği gibi davranır, aşıksa aşıktır, istemiyorsa istemiyordur. Bu arada vücut işine bu kadar kafayı takmayın arkadaşlar, yapın sporunuzu aksatmayın, işinize gücünüze bakın. Göğüslerim de o biçim şişti be, kollar da 42 cm ama şu kız niye bana bakmıyor da bu cılız/kısa/göbekli adamın koluna sıkı sıkıya yapışmış demeyin. İşinize, okulunuza, insanlığınıza odaklanın, vücudunuzu sadece çalıştırın ve temiz tutun. Kasıla kasıla gezen arkadaşlar insanların zihninde vauv, süper gibi sıfatlar almıyor, sadece ' salak ' , ' ezik ' gibi tanımlara maruz kalıp arkasından da kim bilir ne kompleksi vardı diye soru işareti bırakıyor. En başta kendiniz için, sporcuları aşağılayan insanlara malzeme vermeyin.

WadeFB, egemennn, 2pacist ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  17. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Siz bir Rus kızıyla bir Türk kızının arasındaki farkı bizzat gördünüz mü ? Elbette görenler var ama ben sadece 1 örnek vereceğim. Yazlıktaki komşumuz Bulgar göçmeni, eşi rus ve 2 tanede kızı var Rusya'da doğma büyüme. Kızın güzelliği masal, şiir, rüya, bebek vs vs gibi. Ben kızı ilk gördüğümde bu kız ile çıkamam heralde kaprisinden geçilmez dedim. Hiçte öyle değilmiş. Bize köpeği sevmeye sonrada çaya geldi ufak kardeşi 10 yaşında. Arkasından ablası. Kapris yok. Enteresan. Birkaç ay çıktım ve ilk Rus sevgilimdi. Bizim kızlar kusura bakmasın ama aynı güzellikte bir Türk kızının yanına yaklaşamazsın kaprisinden. Ya da yaklaşabilmen için cebin dolu olmalı. Tabii herkes için aynı şey geçerli değil, ististanalarda var Türk filmlerindeki gibi :D

Rjtmjx bunu beğendi.
  18. Koc01

Koc01 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kayseri
    Kadına çekici gelen tek şey para olduğundan olabilir

aslangur ve bugatti bunu beğendi.
  19. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    birde şöyle bir şey var ilk çıkmaya başladığınızda vücudunuza ve görüşlerinize saygı duysalarda ilerleyen zamanlarda sizi kendi istediği bir erkeğe dönüştürebilirler bir bakmışsınız eskisi gibi spora bağımlı değilsinizdir ve kendi görüşlerinizi hiçe sayıp onun istediği gibi yaşarken bulursunuz kendinizi işin tuhafıda tüm bunları yapmanıza rağmen ilerleyen günlerde artık eski heyecanımız yok sıkıldım senden diyip ayrılabilirler sizden onun için sevgili olmandan yada cicim aylarında kızlardan duyacağınız iltifatlara kanmayın :)

neverbackdown., columbu ve Bekci bunu beğendi.
  20. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Buna Halk dilinde yular ı teslim etmek deniyor:):)

columbu, doxux, ch1vas ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş