Erkeğim ama kalcam ve basenlerim çok büyük

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Thedaktik tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Thedaktik

Thedaktik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2-3 sene önce zayıftım arkadaşlar.Aslında çok zayıf değildim ama çevrem zayıfsın diyorlardı.Sağolsun ağızlarına gelenleri söyleyen bir çevrem vardı.

Yaşım şimdi 29.188 boyundayım kilom 90.

İşte neyse, bende karar verdim internetten araştırdım, besin listesi çıkardım kendime (hata yaptım burda tabi amatör olarak yaptım biraz)

Sonra hareketler falan vardı , onları uyguladım.İlk başta iyi gidiyordu, hafif kilo aldım ama , karnım değil, basenler ve kalca dolgunlasmaya basladı.

Sizce ne yapmalıyım? O eski halimi özledim, geri dönüş zor olur diyorlar.Dar şort yada kıyafetler giyemiyorum , arkam isyan ediyor giyince aradan patlıcak gibi oluyor.

Spor salonuna mı gideyim? yoksa sürekli yürüyüş,yüzme falan mı yapsam?

Para sorunum yok, bildiğiniz iyi spor salonu varsa önerebilirseniz sevinirim arkadaşlar.

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Kardio yap yüzme koşu veya evde yapabileceğin bazı kardio programları var . Geri dönme eski halinden daha iyi ol hedefin bu olsun. Beslenmene dikkat et günde 300 400 kalori açığı oluştur kompleks karbonhidrat ye. Bunların hepsini düzenli ve sabırlı yaparsan kısa sürede farkı görürsün .

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Thedaktik

Thedaktik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler cevap için, başlayacağım yarın.

Sayfayı Paylaş