ereksiyon sorunum ne ile alakalı olabilir???

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve batu_han tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kanınızdaki insülin azlığı olabilirdi. çok su içmeniz kanınızdaki şekerin dengelenmesi için olacaktı. fakat bu değilmiş.

batu_han bunu beğendi.
  2. xy

xy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benimde ciddi bir ereksiyon problemim var. Bacak antremanından sonra özellikle yumurtalıklarmda bazen ağrı oluyor. hack squat hareketini hiç yapmamayı düşünüyorum. Veya çok hafif gircem. Diyer bölgeleri de artık az ağarlıkla girmeyi düşünüyorum sadece vuct ölçülerimi korumak için. leg raise gibi bacakları karnımıza çektiğimiz hareketlerde de yumurtalıklar sıkıştığından sorun olur mu acaba ? Body e başladığımdan beri pernisimin çok sert bir şekilde ereksiyon olduğunu hatırlamıyorum desem yeridir. İstek var ama hareket yok :D Bakınca önceden kolayce sertleştirebilirdim şimdi elle bile zar zor oluyor :D Çok açık oldu ama sağlık konusu. Arkadaşıma soruyorum BB'e başladığından beri hiç bir değişiklik yok mu ? Yok diyor. Herkez de böylemi acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum ve eski günlerime dönmek istiyorum :D

BEn max ağarlık 6-7 sayı arası çalışıyorum hep. Buda baya bir zorluyor vücudumu. Hafif kilolara ve haftada 3 günlük hafif bir programa geçsem vüct ölçülerimi koruyabilir miyim ?

3. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    ereksiyon problemi olanlar günde 50 mg proviron alabilir. ama bu gerçek sorunu çözmez sadece üstünü kapatır.

4. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Ereksiyon, o bölgede kanın birikmesiyle olur. Body idmanlarından sonra kan, kaslarda yoğunşaitığı için penisin sertleşme performansı düşebilir.

5. xy

xy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu ne kadarlık bir zaman dilimi için geçerli ? Antremandan 1,2 gün ? Hafta ?

Sayfayı Paylaş