ENERJIM DUSUK, HALSIZ OLUYORUM

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Muharremp08 tarafından 23 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Genellikle enerjim dusuk oluyor. Vurmaya halim olmuyor. Yanlis anlamayin kondisyonum bitmiyor salona gidiyorum torba doveyim diyorum fakat yumruk aticak halim kalmiyor. Kosuyoruz isiniyoruz biraz aciliyorum fakat antremanlarda patlayici gucumu cikartamiyorum. Gun icinde nasil enerjik olabilirim? Kimisi sarimsak falan diyor fakat koku yapar diye dusunuyorum :D

2. Penava

Penava Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba öncelikli tavsiyem hormonal bir bozukluk var mı kontrol ettirmenizdir şayet benim hasimato tiroid hastalığım var yan etkilerinden biride bu. Problemin kaynağı emin olmadan başka tavsiyeler vermem doğru olmaz fakat idmandan 2 saat önce yeterli miktarda karbonhidrat almanız ve idmandan önce kahve içmeniz geçiçi cözüm olacağını düşünüyorum iyi günler :)

Muharremp08 bunu beğendi.
  3. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Tesekkurler :) Aksam yemeginden sonra bisey yemiyodum genellikle. 1 saat sonra falanda spora gidiyodum. Kahveyi deneyecegim olmadi doktor sart .
    Hayirli geceler :)

Penava bunu beğendi.
  4. Penava

Penava Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kontrol ettirmenizde fayda var belki vitamin eksikliği bile olabilir akedemik birikimim yok malesef :) kahvenin faydasını göreceğinizi umuyorum en bitkin halimle bile sağolsun yoldaşım oldu :) Hayırlı geceleriniz olsun

5. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Bi kan aldır sonra doktora git çünkü bi ara bende d vitamini ni ne bişey eksikti ve hergün uykum geliyodu halsizdim iğne kullandım iyiyim. Sağlıkta problem yoksa uyku beslenme ve antreman önemli. Ben diyete başladım sıkı diyete başladım ve zorladım az kalori alıyordum. Bende antremanda yoruluyordum yapıp cıkıyodum. Ama o günden sonra uykuma ve beslenmeme dikkat ettim ve diğer antremana giderken yaptım salon boşalana kadar çalıştım daha da çalışacaktım ama kimse kalmamıştı düşün arada farka bak.

6. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Vitamin takviyesi ile kreatin al bi şeyin kalmaz

Darksafir2 ve Muharremp08 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş