En iyi supplement paketi (definasyon)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cap_tufan tarafından 24 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cap_tufan

cap_tufan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle aranıza hoş geldim diyerek, tüm bodyforumtr ailesine merhabalar. Mümkünse bu ise profesyonel düzeyde başarılı arkadaşlardan tavsiye istiyorum. Definasyon ile beraber kas gelişimi için en ideal alınması gereken suplement paketi oluşturmak istiyorum. Düşündüğüm supplementlar. Whey isolate + casein, bcaa, glutamin, complex aminos ve/veya deneyimlerinize istinaden bunuda alsan iyi olur diyebilirsiniz. Özellikle kalite ve sonuç farkını gördüğünüz markayı paylaşırsanız ve bunların etkisi için en ideal alim zamanları gibi. Örneğin protein de bu markayı tek geçerim, bcaa konusunda en iyi marka budur şeklinde üst düzey deneyimli arkadaşlardan fikir paylaşımı tek çatı altında yararlı olacaktır umarım. Şimdiden teşekkür ederim.

2. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    "Profesyonel düzeyde başarılı arkadaş, üst düzey deneyimli arkadaş" gibi nitelendirdiğiniz bir grup var. Bahsettiğiniz kişilerin bu forumda yer alması zor. Yer alsa dahi en iyi marka şu demesi biraz komik olur. Sosyal medyada paylaşımlar görüyorum, x marka kreatinde çok iyi sonuç veriyor. Hangi laboratuvarda nasıl bir test sonucu bunu söylüyorlar anlamak güç. Tecrübe diyenler çıkacaktır. Öyle bir tecrübe yok. Kullandığın protein tozunun kas gelişiminde ne kadar fark yarattığını nasıl tecrübe edebilirsin ki? 1 ölçek protein ne kadar şey değiştirebilir?Bunlar çok ince hesaplar ve gözlemle yola çıkılacak şeyler değiller.

Eğer amacınız kas kütlenizi korumak veya artırmak ise, yeterli proteini almıyorsanız protein tozu almanız ve kreatin kullanmanız yeterli. Glutamini bağışıklık sisteminizi desteklemek için kullanabilirsiniz. Bcaa ise elzem değil.
    Ayrıca aramıza hoşgeldiniz :)

Sayfayı Paylaş