En iyi şekilde nasıl kombine edebilirim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve konadabokar tarafından 22 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    Arkadaşlar ilkönce elimdekileri saymak istiyorum

BSN-cellmass
    BSN- NO-Xplode
    Optimum whey 5lb
    Higher power glutamine 1kg
    Higher power dhea 100mg*100
    Optimum Tribulus 625*100 (buraya kdr olan ürünlere daha elim deymedi)
    bodyfortress creatine mono(bitmak üzere)
    lipo 6
    bol bol amino ve protein tozu
    şimdi sizden iyi bir kombinasyonla supplement kürüm için yardım istemekteyim bana kalsa elime yüzüme bulaştırırım kesin :) bu arada yaşım 29, kilo 89, boy 179,8 aydan beri hiç ara vermedim daha öncesi ince ince var şimdiden teşekkür ederim yukarıda saydıklarım gerçektir diğer konu başlığında resimleri var.saygılarımla

2. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    Hiç fikri tecrübesi olan yok mu?birlikte kullanıldıklarında fayda ve zarar getirebilecekler var mı?cidden forumda araştırmada yaptım fakat özellikle dhea 'yı kullanmak yada kullanmamak arasındayım yardıma ihtiyacım var

3. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    hepsinin içerigi ustunde yazar. nasil kullancagin da yazar. forumda hepsi islenmistir kesin. kisiye ozel ayri ayri yazmaya kalksan uhuuu! paylasim paylasim nereye kadar paylasim? bak site sahibinin de art1k1n paylasim hevesi , amator ruhu vs. gecmis olsa gerek ki artikin kumarhane reklami aliyor. yani biz burda cene yoruyoruz o kesesini dolduruyor. ne ala ne ala...

4. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    amerikadan full döndüm curl çoğu seçimi zaten senın sayende yapmıştım o yuzden yardım edersin herhalde en azından ben oyle umuyorum.......rica

Sayfayı Paylaş