En Beğendiğiniz Supplementler.com ürünü?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve @salihstrength tarafından 2 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Merhaba Arkadaşlar
    Piyasada bir çok firma bulunmasına rağmen güvenilirliği ürün ve hizmet kalitelerinden dolayı bi çoğumuz https://www.supplementler.com/ firmasından alışveriş yapıyoruz. Hepimizin bütçeside belli ürünleri almaya yetiyor malesef herşeyi deneme imkanımız olmuyor .Ürün deneyimlerinizi geri dönüşlerinizi yazarsanız bir çok arkadaşımızda bundan faydalanabilir.İhtiyacı tespit edip bu sayede doğru supplementleri almalarını sağlayabiliriz.
    Desteklerinizi bekliyorum.:)

bulkyfighter bunu beğendi.
  2. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar böyle faydalı bir konu açtığınız için teşekkürler. Bu konu altında birbirimize ürünler ile ilgili deneyimlerimizi ve ürünlerin etkilerini paylaşarak fikir edinmemizi ve gözden kaçırdığımız ürünler varsa onlara göz atmamız açısından çok faydalı olacak görüşündeyim.

İlk olarak ben arginine ürünlerini sık sık kullanıyordum. Ve kullanmayanlarınız var ise genellikle arginine ürünlerinin tadı kötü olur. Bu arginine'in kendi ile alakalı bir durum yani üründen ürüne aşırı tat farkı yok. Son zamanlarda arginine'i spordan önce alamaz hale gelmiştim çünkü tadı gerçekten bir süre sonra çekilmiyor. Fakat Supplementler.com da Scitec Mega Arginine ürününü keşfettiğimde bu sorun bitti diyebilirim. https://www.supplementler.com/urun/scitec-mega-arginine-120-kapsul-6437 genelde kapsül formda ürünler kullanmayı sevmem ama sizde benim gibi arginine ürününü sık sık kullanıyorsanız bu ürüne bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca salona giderken yanınızda taşımakta oldukça kolay.

@salihstrength bunu beğendi.
  3. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yeri geliyor daha ekonomik ve bütçemize göre ürünlerde alternatif aramaktayız.Son zamanlarda bcaa ve glutamin takviyesi almak isterken, iki ürününde tek üründe bulunduğu SCITEC BCAA +GLUTAMIN EXPRESS ürününü aldım.Tad ve gelişim konusunda etkisi gerçekten iyi ve daha hesaplı durumda.Fiyatının kat üstü etki vermekte.

4. ysnyvzz

ysnyvzz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Skt haziran yazan ürün geldiğinde mart çıkmıştı bir daha alışveriş yapmadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA

6. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Scitec BCAA'nın tadı gerçekten iğrenç.

Çok fazla supplement kullanmam. Günlük prot. ihtiyacımı karşılayamadığımda bulunsun diye protein tozu var. Ama supplement alışverişimde bende supplementler.com'u tercih ediyorum. Bence işlerini iyi yapıyorlar.

7. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    580
    Ödül Puanları:
    103
    hiç alışveriş yapmadım ancak supplement oskarlarından hediye olarak protein bar kazanmıştım
    teslimatla ilgili hem mailden hemde cep telefonundan her türlü bilgi ulaştırılması yapıldı
    bu açıdan daha önce alışveriş yaptığım sitelerde böyle bir şey görmedim hatta bazen kargo takip numarasını bile alamadığınız siteler oluyor
    bundan sonra alışveriş yapmayı düşünürüm kesinlikle

8. bendthebarbell

bendthebarbell Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar öncelikle herkese bende yakın zamanda supplementler.com dan scitec proteın ve scıtec glutamın bcaa expres ürünlerini aldım cok guzel ve ıcımı cok guzel ozellıkle proteını tat olarak mukemmel tavsıye ederım karısımı cok kolay ve sindirim esnasında herhangı bır şişkinlik yaratmıyor ve fiyat olarakta cok cazip 339 tl kesinlikle tavsiye ederim :)

@salihstrength ve pumptheiron bunu beğendi.
  9. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Scitec Whey konsantre proteinin fiyatı 239 tl olarak düzeltmekle beraber geçen tek kullanımlık kardiyo günü için scıtec l karnitin aldım.inanılmaz derece de enerji seviyemi yüksekte stabilleştirdi sanki ntrenman sonrası bile hala sanki 45 dakika kardiyo ben yapmamışım gibi dinçtim.Pek l karnitin kullanan biri olmasamda çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

10. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
  11. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Weider CFM Whey Protein ve Weider Creatinler

12. ysnyvzz

ysnyvzz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bi kaç kez mailleştik ürünü alırken ve gelediği andaki resinlerini attım ispat ettiğim halde yapabilceğimiz bir şey yok dediler bendede hata var ilk aldığımda bakmadım skt sine biraz gec fark ettim güvendik bana ders oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş