En İyi NO-Creatine (Pre-Post Workout) Kombinasyonu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diez tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 78 üye.
  1. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay

Bu ürünlerden hiçbirini kullanmadım ama amino max 8000 hakkında kullanan arkadaşlardan aldığım bilgiler gayet olumluydu.

2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Tüm konuyu baştan aşağı okudum ,

BSN No xplode - cell mass
    Gaspari superpump - Size-on

öne çıkan kombineler içinde ...

Özellikle ilkini denemek istiyorum ...

AngryHun bunu beğendi.
  3. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    sanırım bende BSN No xplode - cell mass ikilisini artı olarakta Nitro tech ile deneyecem :) yorumlar çok olumlu bakalım :)

4. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih

alanının isim yapmış ürünleri , maksimum etki göreceksindir ilk kombineden...

Kullandıkça etkileri paylaşırsan bu başlık altında diğer arkadaşlar da bilgi edinmiş olurlar...

AngryHun bunu beğendi.
  5. indianajack

indianajack Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogru weightlifterweightlifterweightlifterweightlifterweightlifter

6. esaucraig

esaucraig Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde şunlar var
    gaspari amino max
    gaspari glutamin
    animal cuts
    optimum creatin
    gnc mega men plus arginine
    gnc balık yağı

4 aydır bu sporu yapıyorum yağ yakıp kasları belirginleştirmek için nasıl bir kombinasyon yapmalıyım?

7. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Çok güzel konu olmuş ancak SuperPump - SizeOn kombinesi biraz garip geldi. İkisinin de muhteviyatında kreatin yer almakta. Sadece SuperPump kullanımı (yada Assault gibi benzeri) yeterli olmaz mı?

8. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    uluslararası yorum,fikir,anlatılanlar ve benim bizzat tecrübe etmem sonucu bu alandaki en iyi ve en etkili kombinasyon no shotgun ve no Synthesize dır tabiki bunda rakipsiz etki ve kalite ön planda fiyat öncelikli düşünen arkadaşlara uygun gelmeyebilir

9. maestro1903

maestro1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    MP Assault baya iyi dogrusu

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    evet bende duyuyorum bunu. zaten synthesize shotgunla birlikte kullanılması için çıkarılmış ürün. shotgun 500 gramlık ürünü noxplodenin 1000 gramıyla aynı fiyatta. synthizeye değinmiyorum bile. :D gerçekten pahallı ama bir o kadarda hakkını veren ürün olur

11. T4T4R

T4T4R Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    superpump250 kullanırken hardline creapure kullanmak ne kadar mantıklıdır sizce?
    superpump250 içindeki kafein kreatin salınımına engel olur mu?
    ikisi arasındanasıl bir seçim yapılmalı sizce?
    veya kreatine + pre work out konusundaki alternatif seçimlerinizi bekliyorum

12. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    No xplode avrupada yasaklandi mart ayindan itibaren sebebini tam bilmiyorum ama insan sagligini tehdit eden asiri dozda bi madde varmis icinde!

13. nitrotech12

nitrotech12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben N.O , cellmass ve nitrotech kullanıyorum. Aminoasit olarak bu kombineye ekleyebileceğim önerileriniz nelerdir? Bcaa ağırlıklı olmasını istiyorum, aminal serisinden de olabilir, (bulk dönemi için)

14. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    superpumb250 ile superpumb max arasındaki fark nedir herkez 250den memnun kalmış yorumlara göre fakat max kullanları goremedım

15. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    250nin icindekilere bakarsan dozlari biraz yüksek özellikle kalsiyum orani ve icindeki bazi maddeler hakkinda stereoid tartismasi var. tam olarak stereoid olmasa bile sanirim stereoid etkisi yapiyormus. o yüzden kutunun üstünde yazdigi gibi "ilk antremandan itibaren sonuc almak" mümkün. kullanirken kaslardaki genisleme ve damarlarin belirginligi ortaya cikiyor en azindan ben de bu etkiyi gösterdi. bana olan tek yan etkisi sürekli büyük abdest yapma ihtiyaci. sürekli dedigim yani günde 4 kere minimum :) ishal olarak degil ama. yine de cok memnun kaldim ben. Su anda üretimi malesef durduruldu. cünkü hem icerigi tartisma konusu hem de üretici firma superpump maxi satamiyor. 250 kullanan maxa bir daha elini sürmüyor.
    sp max icin satilsin diye iste "yeni formül" "daha iyi icerik" "daha güclü" filan diye reklam yapiyorlar ama nafile no xplode, muscle pharm gibi ürünlerden icerik olarak hicbir farki yok. tek tek kiyasladim asagi yukari aynilar hatta MP'in oranlari biraz daha yüksek.
    SP250 gercekten cok iyi üründü. sene de en azindan 2 kere filan kullanilmali diye düsünüyorum. Belki dedikleri gibi sürekli kullanmak zararli olabiliri ama steroid kullanmak istemeyen ve yine de sonuc almak isteyenler icin cok iyidi.
    son stoklarindan buldum alicam bugünlerde. bir daha bulmak imkansiz olcak önümüzdeki senelerde

16. Hephaestus

Hephaestus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    selam arkadaşlar. Post-workout ürünlerinin içinde BCAA mevcut mudur acaba özellikle Noxplode ve superpump250 nin ve yeterlimidir antreman sonrası için ??

17. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    pre ; BSN no-explode
    ıntra ; xtend
    Post ; nitro-Tech

18. cassato83

cassato83 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bsn noxplode ve animal pak bir arada kullanılsa sizce yararı olurmu ?

19. ulashb

ulashb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    Konu biraz eskide kalmış ama şuan tamda ihtiyacım olan, aradığım şey! Yeni bir sürü ürün var malum piyasada. İlk olarak diyet dönemindeyim creatinele bir iki kötü maceramız oldu (Su tutyor bende epeyce) yalniz değişik creatine türevleri var. Mesela CELLUCOR C4 - BSN AMINOX diyetteyken iyi bir stack olurmu? Öneriye ihtiyacım var; istediğim dayanıklılık performans fokus ve recovery de iyi bir sonuç..

Sent from my iPad

20. fercami

fercami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar konuyu nereye yazacağımı bilemediğim iç,n buradan yazıyorum mhp dark matter ürünü aldım 1 defa kullandım 2 ölçek 500 ml su ile karıştırılıp kullanın diye yazıyor ama çok koyu kıvamlı ve bu yüzden içmesi zor oluyor.1 ölçek alsam etkisinden çok önemli bir değişiklik olur mu sizce? Deneyimi olan arkadaşların tavsiyesini bekliyorum

Sayfayı Paylaş