En çok ihtiyacımız olan uygulama hangisi ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yiko21 tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yiko21

yiko21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar.Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum aynı zamanda vücut geliştirmede 15. ayımı bugün doldurdum.Ben akıllı telefon için bir uygulama geliştirmek istiyorum fakat ilk önce ihtiyaca yönelik bir uygulama olması gerektiğini düşündüm ve bu yüzden fikirlerinizi almak istedim.Eğer telefonunuzda vg ile ilgili bir uygulama olmasını isteseydiniz nasıl bir uygulama isterdiniz.

Mevcut olan uygulamalardan örnek vermek gerekirse karın kası için egzersiz hareketlerini gösteren bir uygulama var, su içmeniz gerektiği zaman size bildirim yollayan uygulama var, çalıştırmak istediğiniz bölgeye göre hareketler gösteren program var vs.

Önerileriniz ve fikirleriniz doğrultusunda bir uygulama geliştireceğim.Teşekkürler..

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Jefit çok kullanışlı benim için. Tek tek hareketlerin yapılışının ayrıntılarını öğrenmek için youtube'a bakıp arama yapmak yeterli ama antrenmanda hangi hareketi geçen antrenman kaçla yaptım, şimdi kaça çıkartayım, rekorum kaç, kendi rekorumu kırmak için kaç kilo, kaç tekrara çıkmalıyım vs...Sanırım Türkçe bir benzeri de yok. Bir kalori takip uygulamasıyla birlikte bütün ihtiyacımı karşılıyor.

mericboss99 bunu beğendi.
  3. ScndFreedomm

ScndFreedomm Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yiyeceklerdeki kalori protegin yag oranını vs gösteren bi program işe yarar fakat piyasada böyle çok program var bu kadar programın arasından sıyrılabilecek bi program zor gibi örnek vermek gerekirse S Health tarzı bi program yazabilirsin

4. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    kendi programını hazirlayip gun gun hafta hafta kac set kac kilo kaldirdigini takip ettigin birer program olmalo

5. yiko21

yiko21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum fikirleriniz için..
    2. yorum için : Diyetisyenlik okuyan yakın bir arkadaşım var bu konuda onunla bir görüşeceğim fark yaratan bir şey çıkarabilir miyiz diye fikrini almayı düşündüm.
    1. ve 3. yorum için : Bir önceki antrenmanda kaldırılan ağırlıklar ve yapılan egzersizlere yönelik bir programın Türkçe'si mantıklı olabilir evet.1. yorumda söylediğiniz programı bugünkü antrenmanımdan sonra inceleyeceğim.

Daha fazla öneri bekliyorum.Saygılar..

doxux bunu beğendi.
  6. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    istatistik uygulamasi iyi olurdu aslında.mesela bu ay vücut geliştirmeye başladım ölçüm sonuçlarını giriyorum uygulamaya(yağ oranı,kas kütlesi,kol omuz vb ölçüleri)bir sonraki ölçümde yeni verileri giriyorum ve uygulama bana gelişimimi yüzdelik olarak gösteriyor,grafikte iyi olur pasta dilimi,çizgisel grafik vb.hem böylelikle sürekli bir motivasyon kaynağı olur.veya biceps im 40 cm,45 cm hedef koyuyorum,45 olana kadar yüklenme seviyesini gösteriyor %30,%76 şeklinde.bu tarz bir uygulama iş görür bence.farklı.

Sayfayı Paylaş