Elma sirkesi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ironstorm tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ironstorm

Ironstorm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar elma sirkesi diyince herkesin aklına sanırım aynı şey geliyor forumdada araştırdım ama en son 2009 yılında böyle bir konu açılmış fakat ben aradigimi bulamadim deniyen yada kullanan arkadaşlar önerirmi sağlığımızı etkiler mi birde body yapan insanlar olarak bizi etkiliyecek bir durum var mıdır açıkçası merak etmekteyim.

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Eğer birkaç kilo verme eğiliminde iseniz elma sirkesi size bu konuda yardımcı olabilir. Araştırmalar açlık hissini korumada elma sirkesinin yardımcı olduğunu, mide boşaltılmasını yavaşlatarak size tokluk hissi verdiğin tespit etmiş . günlük bir bardak ılık suya koyacağınız 2 çay kaşığı elma sirkesi içindeki asidik asitle sürekli alım ile kilo vermenizi kolaylaştıracaktır.
    2009 Bioscience, Biyoteknoloji ve Biyokimya laboratuarının yayınladığı çalışmada 12 hafta boyunca elma sirkesi tüketen kişilerde vücut ağırlığı abdominal yağ ve bel çevresinde önemli düşüşler yaşadıkları gözlemlenmiştir...Ve ayırca Vücudunuz yorgunluk ve stresten dolayı ürettiği laktik asidin elma sirkesinde ki amino asitlerle dengeler .Elma sirkesindeki potasyum yorgunluk hissinizi azaltmada yardımcı olacaktır.

Sayfayı Paylaş