Eliptik Bisiklet Önerisi

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve rapid37 tarafından 14 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapid37

rapid37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Voit ürünlerine bakıyorum. Diskli modellerden D30, D70, EC370 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Başka önereceğiniz marka, model var mı?

2. Coloradolu

Coloradolu Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Denver
    Daha önce indoor cycling derslerine gittin mi bilmiyorum ama dağ bisikleti +evde kullanma aparatını daha çok öneririm. Evde spor yapılmak için alınan koşu bandı eliptical vs gibi zımbırtılar 2-3 ay sonra kullanılmıyor süs olarak kalıyor. Ne kadar motivasyonun olursa ol maalesef bu sonucu değiştirmiyor. Alacağın kaliteli dağ bisikletini (ciddi anlamda Trek öneririm parasını son kuruşuna kadar hakediyor) en azından yazın baharda dışarda kullanırsın kışın da artık birkaç sefer evde, paran böylece boşuna gitmez. Bol şans

3. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    vallahi ben de pek marka bilmem de eliptik ya da uzay yürüyüşü denen alet çok etkili. Babam 2 sene boyunca haftada 5 6 saat bununla çalıştı. Kalflar 30 cm den 40 cm e çıktı. Ama sırf adele; sıfır yağ. Kalfları sanki Arnoldun bicepsi gibi. Ayrıca babamın basenleri çok büyüktü; şimdi normal düzeye indi; yağları attı. Babam bunu 60 yaşında yaptı.

Ayrıca alacaksan yerinde test etmeni öneririm. Bazı aletler çok ağır oluyor. Yani ben bir spor salonunda 5 derece ile yapabilirken, diğer bir spor salonunda bir derece ile bile çok zorlandığımı biliyorum.

Coloradolu bunu beğendi.
  4. Coloradolu

Coloradolu Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Denver
    Babanıza gerçekten helal olsun azmi özellikle yaş itibariyle çok çok iyi. Genelde 60 yaşından sonra çok sağlıklı insan görmek kolay olmuyor. Tebrikler tekrardan

Güç aşkı bunu beğendi.
  5. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler bu arada maksat muhabbet olsun ben denver ı görmüştüm, iki günlüğüne haftasonu ziyaret etmiştim ben Montana state uni de öğrenciyken. amacım eğlence parkına gitmekti. Tv lerde izlemiştim öyle büyük eğlence parkları olduğunu Abd de. Güzel bir deneyimdi. İlk gün main street yerine bir üst sokağından yürümüştüm. Meğer en tehlikeli yerlerden biriymiş :) Herkes tip tip bakıyordu zaten. Gece vaktiydi.

Coloradolu bunu beğendi.
  6. Coloradolu

Coloradolu Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Denver
    Montana güzeldir ama soğuktur. Diversed bir eyalet olmadığı için minority olarak yaşamak zor olabilir. Eğer genç öğrenciysen Boulder veya Fort Collins şehirleri -Colorado’da harika yaşancak yerlerdir. Bazen görüp Boulder ı tekrardan bekar öğrenci olmak isterdim hani ne yalan söyleyim Denver a tekrar gelirsen haberleşelim.

7. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Artık Abd ve öğrencilik yılları eskide kaldı. Montananın soğuğunu çok sevmiştim. Kuru soğuk. Kar yağarken bile güneş vardı. Bir gün yine Denver a uğrarsam haberleşiriz. Saygılar. Mutlu yıllar.

Coloradolu bunu beğendi.
  8. Coloradolu

Coloradolu Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Denver
    Kuru soğuk fena olur uzun yıllar Alaska eyaletinde yaşadım, epey soğuk oluyodu kışları. Montana da soğuk olur Alaska yı veya herhangi Kanada eyaletini aratmayan cinsten soğuk olacağını düşünüyorum. Sizede iyi yıllar aynı şekilde saygılar sevgiler

9. rapid37

rapid37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum yorumun için teşekkür ederim. Dağ bisikletim var zaten ama zaten yaşadığım şehir bisiklet için uygun olmadığından evde spor arayışına girdim. Kışın çok soğuk, yazın çok sıcak. Daha önce İstanbul'da yaşıyordum ve bisiklet, yürüyüş, koşu yapabildiğim için hareket etmek sıkıntı olmuyordu. Benim motivasyon sorunum yok. Eliptik istememin asıl sebebi normal bisiklete göre daha fazla kas çalıştırmak içindi. Hem de koşu bandı gibi ses çıkarmıyor ve dizleri zorlamıyor. Yine marka model öneriniz varsa bekliyorum. Teşekkür ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ocak 2019 ---
    Çok teşekkür ederim. Önerdiğin alet gerçekten işe yarar gözüküyor.

10. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    marka technogym olabilirmiş; bugün sordum biraz.

Sayfayı Paylaş