Elimdeki gıcırtı normal mi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Potasyum0 tarafından 4 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Potasyum0

Potasyum0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar kum torbası aldım 1 hafta önce boksa da başladım kendimi geliştirmek ve yumruğu sertleştirmek için torbaya vuruyordum şu tam yumruk atılan orta parmağın başındaki kemik kısmı acıyordu vurmaktan bugün orayı hareket ettirdikçe gıcırdamaya olmaya başladı sebebi nedir

2. SweentLy

SweentLy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Bandajsız ve eldivensiz çalışıyosan incitmiş olabilirsin

3. hobcin

hobcin Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    o dediğin olay üstüne gidersen uzun süre canını sıkabilir , bahsettiğin yerin üstünde günde 3,4 kez buz erit, felden jel ve anestol pomat sür . Günde bir kez elinin sığacağı ve hareket edeceği büyüklükte iki kapla şunu yap; birinin içine buz doldurup sulandır(yoğun buzlu su yap yani), diğerine normal sıcaklıkta suyu koy. yoğun buzlu suda 2 dakika elini açıp kapa (zaten elini hareket ettirmeden duramassın:)...) çıkarıp normal su olan kapta aynı şekilde elini 3 dak sık bırak... bence 1hafta 10 gün yumruk atma, bişey olmaz diyip yumruk atıp daha kötü olursa 1 ay yumruk atma ;)

4. Potasyum0

Potasyum0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Y
    Kum torbasına vur sertleşir dediklerinden böyle yaptım bende deneyim dediklerini şuan gıcırtı geçti acı var

5. hobcin

hobcin Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    gıcırtının geçmesi iyi belkide düşündüğüm kadar kötü olmaz, basit birşeydir, ama yinede birkaçgün vurma, ayrıca boks yada benzer spor yapanlar için eller çok önemlidir, bahsettiğin durum eldivensiz ve yanlış açı ile yani vurmaman gereken bir açıyla vurmaktan oluyor, bence elin spora alışana dek eldiven hatta altına bandajla çalışssan daha rahat edersin. Şu dediğim iki kova olayını yap, hem dolaşım hemde elin güçlenmesi için çünkü...

6. Potasyum0

Potasyum0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Pek bi sıkıntı görünmüyor zaten geçen sene bi sinirle duvara sert bir yumruk atmıştım salaklık edip aynı sağ elimle serçe parmağın üzerindeki kemik kırılmıştı alçıdan çıkınca bu gıcırtı olmuştu neyseki düzeldi

7. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    ne garip garip işlerle uğraşıyorsun alışmadan kum torbasına bam güm girilirmi antrenman şart alışmak gölge boksu vb sonrası kum torbası oda 5 10 dakika.

Sayfayı Paylaş