Elimdeki bu Supplementler ile nasıl bir kür yapmalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Oğuzcankara tarafından 3 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Oğuzcankara

Oğuzcankara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar herkese.ilk olarak kendimden bahsetmem gerekirse 191 boy 84 kiloyum. spor geçmişim ise 3 sene önce ilk olarak başlamıştım fakat okul falan derken hep sekteye uğradı 3 ay yapmıştım sonraki senede 3 ay ve ondan sonraki sene 4 ay lik bir spor geçmişim var elimde bir kaç supplement bulunmakta bir kısmı geçen sene alınma bir kısmı ise bu sene alınma. Hedefim yüksek oranda hacım ve kas kütlesi kazanmak şuan 1 ay oldu nereden baksak ürünlerin bazılarını kullandım yan etkisi olmadı (glutamine bcaa creatine ve gainer vitamin ve kompleks kullanmadım bu sene)nasıl bir kür yapmalıyım komplex amino yu pek kullanma taraftarı değilim. Gainer içindede bulunmakta bcaa vs ama çok az bulunduğundan ve kaçar gram kullanmam gerektiğini bilmediğimden bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.Ayrica zaman sıkıntım hiç yok vede yaza kadar yapılabilecek en iyi vücudu nasıl yapabileceğime göre tavsiyelerde bulunursaniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. uploadfromtaptalk1459695422295.jpg uploadfromtaptalk1459695429679.jpg uploadfromtaptalk1459695435530.jpg

2. Oğuzcankara

Oğuzcankara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardım edecek birisi yokmu?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24