Eldiven??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gkhngs tarafından 20 Haziran 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Mr.olympia teşekkürler bu aklıma gelmemişti artık gelsin barfixler latlar :)

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Adidas eldivenler hem görünüm hemde işlevsellik bakımından en iyisi diyebilirim fiyatı bütün adidas mağazalarında 32 ytl. Nasırlara gelince bende o dertten müzdarip oldum zmanında ama artık sorun olmuyor ayda bir çok keskin bir bıçakla elimdeki nasırları temizliyorum hiç bir sorun kalmıyor.

3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Nasır için yara bandı gibi bantlar ve solüsyonlar var onları deneyebilirsin kesmek sağlıklı değilmiş nasırları.

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    dedem yeni bilediği bıçakların iyi kesip kesmediğini anlamak için elindeki nasırı tek seferde keserse iyi bilenmiştir derdi ordan kaldı banda nasırı kesmek . ayrıca sadece deri parçası eli kesmedikten ve kesici temiz olduktan sonra ne gibi bir sorun yaratabilirki?

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bir hekim olan ablam mouse kullanmaktan bileğinde oluşan nasıra ki bu çoğu bilgisayar kullanıcısında olur,nasır için özel bi solüsyon sürüyodu ve ben abla neden uğraşıyosun bi bisturiyle hallet dediğimde kestiğinde vücudun daha büyük bi tepki olarak(aynen body de kasları yıpratınca yeni oluşan kasların daha büyük olması gibi) daha büyük bi nasır oluşturabileceğini ve zamanla bu nasırın rahatsız edici,ağrı yapıcı duruma gelebileceğini söyledi bu kesin değil tabiki ama öyle olma ihtimalini artırıyomuş.Aynen sigara içmenin kanser riskini artırdığı gibi ;)

kubimix bunu beğendi.
  6. kubimix

kubimix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar
    bn buraya yeni üye oldum..fakat geçen gün başımdan bir olay geçti.. bn evde barfisk çekiorum(kapının üstünde bi yer var bide bi demşr var orda) ellerimde nasır oluşmuş..dikkate almadım fakat kız arkadaşımla buluştuğumuzda elini tutmuştum..eve gelince mesaj attı okadar samimi olmak istemiorum die elele tutşmayalım die sebebini uydurdu bişiler fark ettim bnce sebebi bu nasırlar eldiven kullanmayı denicem inşallah olmaz.biraz önce sarımsağı dövdüm biraz tuz ekeledim elime bağladım hafif yumuşadı..başka bi tavsiyesi olan varı acaba??

7. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bende emektar eldivenimi değiştirmek istiyorum.
    York marka ucuz eldivenlerdendi. İlk başlarda burda dendiği gibi koku yapıyor ve eli boyuyordu ama bir süre sonra bunlar geçti. Ben gayet memnundum. 2 seneden fazla oldu kullanmaya devam etsem bi o kadar daha gider..: )

Ama daha kaliteli bir şey almak istiyorum.
    Arkadaşlar, bahsettiğiniz Nike ve Adidas'ların (veya başka bir tavsiyeniz varsa) fotograflarını paylaşabilir misiniz?

Birde, videolarından izlediğim kadarı ile profesyonel bodyciler genelde eldiven tercih etmiyor. Genelleme yapmıyayım ama gördüklerimin neredeyse hepsi lifting straps denen şeritleri kullanıyordu. Nedeni nedir?

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

strap genelde kanat hareketlerinde ve shrugsta kullanılır..bazı hareketlerde eldivenin yerini alması mümkün değil..

9. KuKuLeTa

KuKuLeTa Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    ben elidiven kullanıyorum ama nasır olayını okadar kafaya takmıyorum geçen günlerde kız arkadaşım "spora başladıktan sonra elin erkek eline benzedi eskiden kız eli gibi yumuşacıktı"dedi bir an sevinsemmi üzülsemmi anlayamamıştım

10. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    ben bile nasırı ilk fark ettiğimde hemen aldım adidas eldiven sağlık önemli... kız konusunda da sizi kabul eden böyle etsin...

Sayfayı Paylaş