Eldiven Önerisi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve PapillonV tarafından 21 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. PapillonV

PapillonV Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar , hocalarım ben birkaç ay önce spora başladım kickbox yapıyorum eldiven alırken kimseye danışmadım ucuza aldım 50 tl civarı mallık yaptım evet daha 3 ay olmadı eldivenim bilek kısmından açılmaya başladı şimdi bir aya fln iyice açılacak muhtemelen yenisini almam gerek yeni olduğum için profesyonel düşünmüyorum 150 tl biraz falza ama 100 tl olabilir gibi öneriniz var mı ? Green Hill diye bir marka buldum bayağı hoş ve sağlam duruyor 90 tl civarı alayım mı ? bir de boy 165 civarı kilo 63 kaç oz alayım eldiven öncekiler 10 du şimdiden teşekkürler herkese

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bende 50 tl ye aldım 22 ay sonunda açıldı delta kullandım hala da kullanıyorum dragon ve everlast iyi yanlız everlastı dekatlondan falan alman lazım ordan 110 tl ye almış benim arkadaş

3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    10senedir bu isin icindeyim bu eldivenlerin onlarca replikasi carti curtu var direk elden almani oneririm 8 veya 10 oz isini gorur ellerini bilmiyorum dragon kullandim baya kaliteli 3 4 sene beni hunharca kullanmama ragmen goturdu adidas aldim 2 ayda patlad everlestin profesyoneller saglam onun disina bes para etmez

PapillonV bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş