El bileği alt kısım sakatlanması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve eqemen35 tarafından 26 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eqemen35

eqemen35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce standing biceps barbell curl ve preacher curl çalışırken bir hayli ağır düzeyde bilek alt kısımda inanılmaz bir ağrıyla karşılaştım baya bi zorlandı bileğimi çeviremez oldum ağırlık kaldıramadım 2 ay ara verdim bu süre içinde doktora gittim atel buz tedavisi ve dolorex verdi kullandım geçti tekrar başladım düşük ağırlıkla çok olmasada inceden yine 2 hareketi yaparken hafif ağrı oluyor ve üstüne ellerimi zemine koyup bastırınca ağrıyor hafif yeniden ağırlığı arttıramıyorum tekrarlar diye , ve triceps basarken standing cable push down sanırım, ağrı oluyor böyle bi durum başına gelen varmı ve çözüm önerisi konusunda yardımcı olabilecek birisi? ??

Not : 8 aydır bu sporu yapıyorum ve bir kaç defa böyle sakatlıklar yaşadım ama bunun gibisini görmedim...

Son düzenleme: 26 Mayıs 2016
  2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    benim iki bileğimde de var aynı sorun. supinasyon denen bileği çevirme hareketini yapamazsın ağrısız şekilde. bendeki hiç geçmedi ama ağrısı azaldı artık fazla ağrımıyor.

eqemen35 bunu beğendi.
  3. eqemen35

eqemen35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynen hani böyle çevirirsin ya deli hareketi yapar gibi sağa sola doğru fazla bükünce bir ağrı oluyor ve ağırlık arttırmak problem oluyor..

Not 2 : Ağrı tam olarak sol el bileği dış kısım yan taraf ve alt kısma doğru olan yerde arkadaşlar çevirirken problem yaratıyor.

Sayfayı Paylaş