El bileği ağrınız varsa sakın hafife almayın...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve JackGhosen tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JackGhosen

JackGhosen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    İlk gittiğim doktor röntgen çektirdi, yumuşak doku zedelenmesi olduğunu söyleyip başından savdı. Aslında ikna olmuştum.
    2 ay ardından tatilde bavulları 3-4 tane birden taşırken bileğimdeki ağrının devam ettiğini gördüm.
    Marketten aldığım poşetleri eve taşırken ağrının geçmediğini rahatlıkla hissedebiliyordum.
    Her sabah kalktığımda bileğimde bir ağrı oluyordu fakat sonradan hafiflediği için önemsemiyordum.
    Bilekteki ağrıyı normal bir ağrı sanıyordum fakat geçmeyince farklı bir doktora gitmeye karar verdim.
    Bu sefer MR çekildi ve sağ el bileğimde "Aşırı zorlamaya bağlı kist ve falanca kısmında kas yırtığı" tanısı kondu.

Şuan bileğimde atel var 2 sonra yeniden MR çekilecek, önümüzdeki 6 ay ise ağırlık yasaklandı.
    Doktor "Tam iyileşmeden ağırlık kaldırırsan kalıcı bir hasar olabilir, tüm hayatın boyunca çekersin" dedi.

Siz siz olun 5 kilo ile çalışın ama düzgün çalışın, yanınızda pair falan yoksa yüksek ağırlıkların altına yatmayın.
    Sağlık gidince "Keşke" demek istemiyorsanız bedeninize kulak verin, eğer ben yapamam diyorsa zorlamayın :(

firavun26 bunu beğendi.
  2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    geçmiş olsun ben de 6 ay kadar önce bileğimi sakatlamıştım , bileğimi çeviremiyordum doktor tendinit dedi ama hiçbir zaman geçmedi. bicep çalışmadığım için sıkıntı olmuyor ama yine de sinir bozucu belki bende de yırtık vardır en iyisi bir daha görünmek.

Sayfayı Paylaş