1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ektomorf mu mezomorf muyum anlayamıyorum.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Zngldklu tarafından 6 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Zngldklu

Zngldklu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaşım 14, 183 boyunda 65 kiloyum. Yaklaşık bir aydır powerlifting ile uğraşıyorum fakat vücut tipimi hala saptayamadım. Yaklaşık 4 5 ay öncesine kadar 55 kilo bir iskelettim. Hala zayıfım fakat yağ ve kas kütlem önceki halime nazaran baya arttı. Omuzlarım belime göre geniş fakat büyük yapılı değiller. Bacaklarım oldukça kalın ve güçlü. Örneğin 2 buçuk metrelik bir basket potasına rahatça smaç basabiliyorum. Bünyem kolay yağlanmıyor ve hızlı denebilecek bir metabolizmaya sahibim. Gördüğünüz gibi ekto ve mezo vücut tiplerinin her birinin özelliklerini gösteriyorum. Ayrıca SBD değerlerim:

Squat 80 kg PR

Deadlift 100 kg üstünde set çıkarabiliyorum

bench 55 kg PR

Sabah uyanıp direkt çektiğim fotoğraf. Işıklandırma pek iyi olmasa da en net fotoğrafım bu.

Sayfayı Paylaş