Ektomorf Hikayeleri Ve Gelişimleri.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve StoLen tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende 60 kilodan 76 ya çıktım 90 a kadar yolu var
    ;)

Ekli Dosyalar:

• 111bb.jpg
      111bb.jpg
      Dosya Boyutu:
      67,9 KB
      Görüntüleme:
      351
  2. Cemal1999

Cemal1999 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Lefkosa, Nicosia, Cyprus
    Selamlar arkadaslar ben sanirim 7. veya 8. aydayim onu tam bilmiyorum 28 Mayisda baslamisdm onu hatirliyorum baslamadan onceki hayatim su sekildeydi sabah 5 kadar oturup bilgisayar basinda oyun oynamakti 5 6 gbi yatip aksam ustu 3 4 de kalkardm yemek yemeye gelirsem gunde bir ogun beni nrdeyse tutuyordu bir gun boyunca alkol kullaniyordum asiri derecede haftada yedi gun varsa 6 gun kesinliklie bi sise bira dier bi gun ise saglamindan viski filn iciyordum yasimda fazla buyuk deil 14 15 yasima kadar oleydi ne kadar igrenc dimi ? Spora sole baslamsdm bi ark. gidiyordu konusu oldu bnde gelicem demisdim sagolsun brlikde gdmeye basladk hala dhada bn gidiyorum bu spor bambaska bisey spora basladktan snra soyle oldu alkol yok uyku duzeni tamam 3 ogun yemek ve ogunler arasida atistiriyorum vucudum degisti herkes farketti vucudla birlikte kafamda deisdi benim dusuncelerim filan burayida anlatmak isdiyorum bugun salinda Leg Press hareketiydi sanirm tam isimlerini bilmiyorum ins dogru yazdm her nyse 100 kilo bir yanina 100 kilo ise bir yanina takdm salonda cogu kisinin dikkatini cekdi ve o zayif cocuk ciliz cocuk bakin nerden ne oldu kndimle gurur duydum ve icimden dedimki "Vucut yapim bole olmama ragmen bole agirlik kaldirabiliyosam deisdiysem bende is var" dedim. Neyse olculerimide yazayim ben
    Baslamadan once ;
    Kilo : 52
    Ko: 21 veya 22 ydi
    Suan ise ;
    Kilo : 67
    Kol : 33
    kol haricinde baska bolgenin olcusunu almayi bilmiyorum
    Fotograflarim ise once ; uploadfromtaptalk1450891856926.jpeg uploadfromtaptalk1450891870222.jpeg uploadfromtaptalk1450891935397.jpeg
    Sonra ;
    [​IMG][​IMG][​IMG]

SM-J100H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli Dosyalar:

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    değişim güzel kardeşim devam et

Cemal1999 bunu beğendi.
  4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    16 yaşında 1.70 boyda 60 kg ım. Ektomorf olmak çok iyi bence :D ve ben nedense geniş omuzluyum :D üstüne sabahtan akşama kadar bilgisayar başındayım. Okuldan eve gelince 1-2 ice tea 3-4 çubuk kraker 1-2 paket bisküvi lerden alır ım durmadan böyle beslenirim. Yemekleri az yerim :D ama evde kendimce duzensiz barfiks şınav yaparaktan bile vücut yaptım :D nedendir anlamadım ama güzel tabi :D ama yinede haftaya salona yazılmayı düşünüyorum. Salonda tabi hacim için değil kuvvet için çalışacağım. Sonuçta bence her zaman s beden giymek bir sorun olmaz :D vücut olsun kuvvet olsun yeter. Ve bence ektomorf olmak avantajdır :)

Sayfayı Paylaş