Ektomorf Hacim-Kütle Supplement Kür'ü ( Kombin )

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Utk4n tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Inşallah istediğiniz gibi yaparsiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Utk4n bunu beğendi.
  2. Utk4n

Utk4n Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    inşallah stoklar tükenmeden alabilirsem vizelerden sonra başlayacağım küre. masstech ve xtend kolay bulunan ürünler değil malesef.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Supplement önerim olmayacak, siz devam edin. Başlığı okuyup fikir edinecek diğer zayıf arkadaşların faydalanmaları için 1-2 yanlışı düzeltmek lazım sadece.
    Hayır, yetersiz beslendiğin için kilo alamıyorsun. İstisnai sağlık sorunları olmayıp da kilo alamayan bütün insanların tek sorunu az yemektir.
    Hayır, çok daha fazla yiyeceği miden kaldırır. Sadece kolay sindirebileceğin kalori kaynaklarını bilmiyorsun.

Bunları supplement alma diye mi yazıyorum, hayır. Suplementler işine yarar. Çünkü kalori işine yarar ve supplementler kalori içerir. Kalori içeren herşey sana kilo aldıracaktır. Bilmeyen birisi gelip de supplementin içinde özel bir şey var zannetmesin diye yazıyorum. Arayışında kolay gelsin.

Utk4n bunu beğendi.
  4. Utk4n

Utk4n Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Haklısın doğruları söylüyorsun da işte bütçe ve zaman kısıtlı olduğu için mecburen bu kaynaklara yöneliyoruz. Yoksa bende bilirim her gün et, tavuk, ton balığı yemeyi güzelce beslenebilirim ama işte malum öğrencilik istediğin yemekleri yapamama ancak hazır besinler tüketebiliyorum ya da işte çerez olsun o tarz şeyler. Onları yetiremediğim için böyle bir şey düşünüyorum yapabildiğim kadar beslenebiliyorum, açlık hissetmeden yemek yemeye çalışıyorum sürekli ancak bu kadar oluyor. Bir de supplement olayına gireyim bi şansımı deniyim dedim :). Doktora da göründüm metabolizmam fazlasıyla hızlı günde 4 kere tuvalete giriyorum ben büyük için :). Kan değerlerim tavan n basitinden hemoglobin değerim 19 (normal olması gereken 12 13 ) :). Ama tabi dediklerin çok doğru ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Son düzenleme: 20 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş