Eklem Destek Ürünü: memnun kaldığınız ve etkisiz bulduğunuz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ADANALI1980 tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Eklem sağlığını korumak için bol bol yağ tüketiyorum eklemlere yağlar çok iyi geliyor.

Eklemlerde ağrıya neden olan şeyler Inflammation(ihtihap)dır daha çok. Bunlarda genelde yanlış beslenmeden oluyor (çok fazla omega-6 tüketimi, omega 3-6 dengesini tutturamama gibi nedenler)

Anti-Inflammation beslenmek ve Inflammation'a iyi gelen yağları tüketmek (özellikle omega-3) iyileşmeyi hızlandıracaktır.

Hepinize geçmiş olsun.

Bekci ve boksbody bunu beğendi.
  2. powerdream

powerdream Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    @Aranel e katılıyorum yağlar çok faydalı oluyor. hardline ara verdim daha doğrusu çinden geldiğini duyunca yutasım gelmiyor. bende marincap omega-3 aldım faydasının olduğunu düşünüyorum.

@boksbody ayrıca antibiyotik ile agrıların geçtiyse ki. benm küçüklüğümde dizlerimde romatizmal rahatsızlık vardı. bende aylık iğne(penisilinin kat ve kat ağırı markası=deposilin) denilen şeyi vurulurdum. onun vurulunca geçerdi. allaha şükür artık romatizma yok . bence sen bir doktora gidip kan tahlili yaptır. çünkü bazı romatizmal rahatsızlıklar kalbe vururmuş. 5-6 yaşından beri çektiğim için bu konuda artık prof oldum :D

3. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Herkese iyi bayramlar.. Daha önce yorum yapan arkadaşlar ve bu süre zarfında eklem destek ürünü deneyen diğer arkadaşlar güncel öneri ve ürün tecrübelerini paylaşırsa faydalı bir kaynak oluşabilir diye düşündüm :)

elezar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş