Efedrin, Animal Cuts ve nefes kesilmesi.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Supreme tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Supreme

Supreme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar,

Çok özürdilerim öncelikle konu açtığım için. Ancak nedeni ne bir yağ yakma derdini anlatmak nede başka birşey. Efedrin ile birlikte Animal Cuts ve Aspirin almayı denedim tam 5 gün oluyor.

Çok ciddi bir sıkıntı çekiyorum;

Daha önce yaşayan oldu mu bunları öncelikle bunu çok merak ediyorum. Tam uykuya dalma sırasında nefesim ve kalbim duruyormuş gibi hissediyorum ve vücudum beni anında uyandırmaya yönelik bir çaba içine giriyor. Nefes nefese kalıyorum ve kalbim küt küt çarpmaya başlıyor.

Bugün en ufak ilaç almadım ve yedigime ictigime cok dikkat ettim. Su andada uyumayı denedigimde aynı sorunu yaşıyorum. Bunun normale dönmesi ne kadar sürebilir.

Daha önce böyle birşey yaşamış olan varsa bilgi verirse, yada yapmam gereken ekstra birşey varsa söylerse çok sevinirim.

Sevgiler

b.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/efedrin-nedir-t1.html

Efedrinin yan etkilerinde;

Hızlı kalp atışı,Uykusuzluk,İştahsızlık,Yüksek tansiyon(bir çok hastalığın kaynağı), Titreme,Başağrısı,Baş dönmesi.Bu yüzden çok sık ve uzun süreli kullanılmamalıdır.Ayrıca sık kullanma sonucu pozitif etkileri azalacaktır.Çünkü vücut buna alışacak ve daha fazla doza gereksinim duyacaktır.Su yosunu,elma sirkesi ve B6 vitamini gibi doğal maddeleri yağ yakmada efedrin yerine kullanabilirsiniz.

Bozo-Baku ve Supreme bunu beğendi.
  3. Supreme

Supreme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim Kauss, su an hala tedirgin oldugum icin uyumayı deneyemiyorum bile. Çünkü aynı şekilde nefesim kesilerek kalkıyorum. Bugün efedrin almadım, animal cuts'ta almadım.

Tam olarak sorunumu yanlıs dile getirmişte olabilirim. Gün içerisinde hiçbir çarpıntı vs hissetmiyorum. Tam tersine uykumda geliyor ancak o yaşadıgım histen ötürü uyumamak için elimden geleni yapıyorum.

Uykuda yada uyurken değil;

Hani olur ya insan uykuya dalarken hisseder. Tam uykuya dalacakken oksijen almayı kestigimi farkediyorum. Yani henüz uyumamısken. Farketmemi saglayanda vucudum, uyanık kalıp nefes almaya devam etmem için uyarıyor bir nevi. Ve bu boğulma hissi yüzünden uyuyamıyorum. Tam ilacları aldıgım gün basladı ve hala devam ediyor.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Benzer bir sorunu bu ay içinde ben de yaşadım farklı bir yağ yakıcı kullanımımda.
    Dediğinizi anlıyorum eğer siz nefes almaya çalışmasanız sanki nefes almayacak gibi hissediyorsunuz. Bu sırada tansiyonuzu ölçün eminim tansiyonuzun değiştiğini göreceksiniz. Yatarken sağ kolunuzun üstüne yatın ve derin derin nefes alın. İlaçların alımını kesin ve spora biraz ara verin. Çarpıntı sırasında aklınızı dağıtacak bir şeyler düşünün doktorlar hastalığı çağırıyorsunuz derler bunu yapmayın. Ve gerçekden etkisi oluyor ister istemez. Eğer çok rahatsız olursanız en yakın hastanede ekg çektirin. Siz o an hissettiklerinizi anlatsanız bile doktorlar tam olarak bilemez ekg fotoğraf gibi o andaki durumunuzu gösterir. Bende ilk başda 3-4 gün sürmüştü sonra 2 hafta kesilmiş normale dönmüştüm sonra tekrar 5 gün civarı sürdü. Kan tahlili,idrar tahlili, akciğer filmleri,ekg ve volter cihazı takıldı hiç bir şey çıkmadı şuan 1 ay a yaklaşmıştır sağlığım yerinde. Sizinde normale dönmeniz bu kadar sürebilir. Ama çok kötü hissederseniz bir doktora başvurun. Allah kimseye göstermesin çok kötü oluyor insan. Birde paniklememeye kendinizi rahat tutmaya çalışın

5. Supreme

Supreme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Gerçekten çok teşekkür ederim Kauss. En azından su an aldıgım ilaçlardan kaynaklandıgına emin oldum. İçim rahatladı. Tamamen kestim artık almayacagım ilaç falan. Gerçekten yeterince tedirgin ediyor insanı nefes alamama hissi dediğiniz gibi Allah kimseye göstermesin. Şu 5 gündür neler çektiğimi bir ben bir Allah biliyordur yani. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim ilgine.

6. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş olsun demek istiyorum en başta. zannediyorsam ritim bozukluğu sorunu oluşmuş. ilaçları bırakman iyi olur, çünkü bu şeyler psikolojik olarak bile çok rahatsız edici olabilir. ağrıca en kral birleşimlerden birisini uygulamışsın, benim "best yağ yakıcımdır" animal cuts+efedrin. fekat gel görki efedrin bulamamaktayım :)

Supreme bunu beğendi.
  7. muratturan

muratturan Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    efedrin tek başına yetmedimi de kombine ettin ?

8. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13

Öncelikle çok geçmiş olsun. Animal Cuts kullanırken, ilk 3 gün de bende benzer sounlar yaşamışdım, fakat ben bunların piskolojik olduguna kara verdim ve netekim daha sonra 21 günlük sürede hiç yaşamadım. Sana tavsiyem en kısa zamanda ( mümkünse bugun) hemen doktora git, şikayetini anlat. Gündüzleri bir çarpıntı hisstememen ve geceleri bunu hissetmenden dolayı benim kendim için koyduğum teşhis benbce senin içinde geçerli. Yani zaten ilaçların uykusuzluk, kalp ritmini hızlandırıcı etkileri var, insan uykuya dalma esnasında bunu hissedince, ister istemez bir anada aklına kötü şeyler geliyo ve dolayısı ile panikliyo, yani bence piskolojik, ama tekrar etmeme izin ver lütfen en kısa zamanda bir doktora git, daha ciddi bir fizyolojik sorun varsa erkenden teşhis edilsin.

tekrar geçmiş olsun dileklerimle...

Supreme bunu beğendi.
  9. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    bendede aynısı oluyordu direk kestim 3 4 günden sonra geceleri ne oluyor diye kalkışlarımı unuttum :) ondan dolayı doğal yoldan yakım daha huzur verici

10. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    Bana biraz da anksiyete gibi geldi anlattıkların ama uzmana görünsen daha iyi olur...Bu sporda steroid su atıcıdan bile daha tehlikeli olan şey psikolojik olarak kötü bir şey olacak hissine kapılmaktır rahat ol 5 gece nefesin kesilmediyse inan bir daha kesilmeyecektir.İyi çalışmalar iyi sporlar dilerim...

Supreme bunu beğendi.
  11. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Nefesinizin ve kalbininiz duruyor oldugunu hissetme imkaniniz yok, bu tamemen psikolojik oldugunu gosteriyor, Belkide efendrinin 1 nefeste aldiginiz oksijen miktarini arttirmasindan oturu ( Astim tedavisi ) , daha onceden zorlanarak nefes aliyorsaniz, yasadiginiz rahatlamadan dolayi, daha kucuk nefes cekisleriniz ile uykuya dalmak size panik yaptiriyor olabilir.

Ayrica uyku apnesi denen uyku sirasinda nefes almanin durdugu ve beynin kisiyi uyanmaya tetikledigi durumda olabilir, bu yuzden uyku apnesi olan kisiler en derin uyku safhasina gecemezler, nefes alislari durdugu derin uykudan uyanirlar, halen uyku halinde olurlar ancak derin uyku safhasindan cikip ( Yani vucudun felc kaldigi ) daha onceki bolume gecerler.

Doktor degiliz, sadece buraya sordugunuz icin fikir uretiyoruz, elbette yapmaniz gereken vakit kaybetmeden doktora gitmek.

Bozo-Baku, selefi73 ve Supreme bunu beğendi.
  12. Supreme

Supreme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar hepinizin verdiği bilgiler ve iyi dilekleri için çok çok teşekkür ederim.

Sevgili kutlukan;

Bunun anksiyete olabilmesi pek mümkün değil, anksiyete atakları günün belli bölümündede insanları yakalar. Ben sadece uykuya dalarken ( bakın bu noktaya dikkat çekiyorum, zorda olsa dalıp uyuduktan sonra değil, Tam olarak uykuya dalarken ) nefesimin kesilecegi, kalbimin duracagı hissine kapılıyorum. Bazen çok fazla kalp atışlarımı dinliyorum. Kesinlikle psikolojik olabilir ancak anksiyete oldugunu sanmıyorum.

Ayrıca diğer arkadaşlarada çok teşekkür ederim. İlaçları almıyorum ancak geceleri hala aynı sıkıntım devam ediyor. ve gündüzleri çok yorgun, baş ağrısıyla kalkıyorum. Buradan herkese tavsiyem bu tip ilaçlardan elimizden geldiğince uzak duralım. Yemin ederim su an uyuyamadığım hergün için 1 kilo yağ alıp huzurlu bir uyku uyumayı tercih ederim.

Tekrar tekrar teşekkürler geçmiş olsun dilekleriniz için, yarın doktora gideceğim.

Sevgiler.

13. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    ankhsiyete her an her yerde baş gösterebilir, gündüzle alakası yokki. zaten yüksek kaygı demektir. bence kesinlikle kardiyovasküler chek up ını yaptır. ne olur ne olmaz. en azından bizde haberdar oluruz.

14. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İnternet ortamında her hangi bir saptama yapmak istemem, ondan bir sonuca çıkartmadan sadece şunu önereceğim: Lütfen spor hekimine baş vurup eforlu ve eforsuz testler yaptırın, kalp ve damar sağlığınız yönünde de yine testler yapacaklardır. Hem bedenen hem psikolojik olarak daha fazla yıpranmadan bir an önce bu adımı atmanızı öneririm.

15. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    evet su yosunu da tamm efedirin gibi güçlü yag yakar.... ayrıca bunlar gibi doğal maddeleri derken ? efedirin de tamamen doğal bir maddedir. ve her dogal şey yararlı deyildir.

16. selefi73

selefi73 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her bir madde zehir,dir dozaj önemli.

Sayfayı Paylaş