Eczanelerde Satılan Carnitineler!

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Martial65 tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. ms.vasilis

ms.vasilis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    valla ben bu ürünü kullanmadım bunun muadili olan carnitine kullandım 1mg olanı fakat hiç birşeye yaramıyor onun yerine 3000mg 2zero kullanmak veya baska markaların likitlerini kullanmak daha mantıklı ve yararlı.

2. AyseB

AyseB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de diyete başladım, besin desteği olarak mı yağ yakıcı kullanmalıyım? Diyetime zarar verir mi? Haftada 3 gün toplam 3 saat yürüyüş yapıyorum.

3. ms.vasilis

ms.vasilis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yağ yakıcı olarak kullanılıyo fakat işinize yaramaz iyi bir 3000 mg carnitine almak daha mantıklı

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    eczanede satılan her ürünü ilaç olarak algılamayalım. Nutraxin markası Biota şirketinin, bioxcin bioder gibi saç çıkartıcı veya tüy dökücü ürünler üreten firma yani. L-carnitine alacaksan mg ı yüksek olmalı. 60 tablet 700 mg ürün 40 -50 tl arasında fiyatı var. günde 5 tablet alsan 12 gün gider yani. L-carnitine i tavsiye etmeyen biri olarak bunuda hiç tavsiye etmiyorum.

5. anil1596

anil1596 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gecen gun vie power 3300mg likitl carnitin kullandim kullananlar varmi sahte falan degilduir umarim yardimci olursaniz sevinirim

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    University of Maryland Medical Center (UMMC) bilimsel araştırma sonuçlarına göre L Karnitin'in zayıflamaya, kilo vermeye veya antrenman süresinin uzamasına herhangi bir etkisi görülmemiştir. Ama UMMC nin birkaç araştırması da göstermiştir ki; ağız yoluyla alınan Karnitin kas kütlesini arttırmış, yağ kütlesini azaltmış ve yorgunluğu almışıtır . Bu da kilo vermeye ve zayıflamaya sebep olabilir. Oregon State University araştırmalarına göre vücudun Carnitine emilimi besinler ile alındığında %63 - 75 oranında iken L Karnitin kapsülleri ile ağız yoluyla alındığından bu oran %14 -18 değerlerine düşmektedir. L Carnitine alacaksanız doğal besinler ile almanız vücuda en yararlı yoldur. ( ALINTIDIR)

7. fevzican

fevzican Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kardeşim ben multipower kullandım 1 ay
    ve weider l carnitine kullandım en iyiler bunlar carnitin olarak ama bunların hepsi boş sadece psikolojik olarak etkisi var
    en iyi yağ yakıcı kahve-yeşil çaydır tecrübeyle sabittir

8. AyseB

AyseB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En iyi yakıcı kahve ve yeşil çay derken , günlük kahve tüketimimizden mi bahsediyorsunuz yoksa kahveyi özel bir işlemden mi geçirmek gerekiyor? Yeşil Çay denedim fakat çay içmeyi sevmediğimden düzenli içmek aklıma gelmiyor.

9. fevzican

fevzican Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    hayır gerekmiyor ama filtre kahveyi tercih ederim ben
    sadece şeker kullanma kahvende ve süt tozu yerine yağsız sütü tercih et

10. AyseB

AyseB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de filtre kahve içerim günde 1 fincan şekersiz ve sütsüz. O zaman bu da tek başına işe yaramıyor gibi :) Yağ yakıcı satan e-ticaret sitelerine bakıyorum. En güvenilir gibi Multipower L-Carnitine Likit 1800 MG. - Besin Destek geldi. Bu ürünün kendi sitesi de var ama hangisinden almak daha mantıklı karar veremedim. Hiçbir site kadınlara yönelik detaylı bilgi vermiyor. Yağ yakıcıyı aç karnına mı tok karnına mı alacağım? Antrenman öncesi bir ampul alın yazıyordu. Ama antrenman dedikleri benim tempolu yürüyüşüm sayılıyor mu? kesinlikle aç karnına mı tok karnına mı bilgisi önemli. Midemize ağır gelir mi? multipower karnitin olarak karar kıldım.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Mayıs 2014 ---
    Şimdi bakarken bu foruma reklam vermiş Multipower L-Carnitine Liquid Forte 1800 Mg 20 Ampul - Multipower Karnitin | Supplementler aynı ürün, fiyatı da aynı. hepsi aynı ürünü aynı fiyata satıyor. daha ucuzu yok mudur?

11. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    15-20 liralık karnitinden hayır mı gelir allah aşkına yau. ben hiç kullanmadım eczanedekilerden ama hardline'ı tek geçerim karnitinde. 30 ml'inde 1000 mg bulunuyor ve gayet faydasını gördüm.

12. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    L carnitine kullanıp faydasını gören antrenman arkadaşlarım oldu, ancak psikolojik mi bilemem tabi. Yalnız ben size L carnitine değil de CLA öneririm. CLA kullanın arkadaşlar

13. omerfb333

omerfb333 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    selam bizzat solgar lcarnitine kullandım ve anladım ki boşa para vermişim onlar ihtyiarlar için dostum vücudu artık carnitine üretemeyenlere yada onun gibi bişey =)

14. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    konuyu hortlatmış oluyorum ama 3 gün önce eczaneden aldım ve kullanmaya başladım. 1 ay kullanmayı düşünüyorum günlük 1 gram alacağım. 1 ay sona görüşürüz

15. PaulKellerman

PaulKellerman Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Spor markalarına güvenmiyorum ve eczaden almak istiyorum dersen tek marka Solgar l-carnitine'dir ama cla ile birlikte kullanılırsa daha makbuldür . Solgarında cla'sı mevcuttur. Ama asıl olan spordur.

Sayfayı Paylaş