ebay dan ürün almak ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve asilkan_25 tarafından 21 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. asilkan_25

asilkan_25 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yapı teknolojisi mühendisi
    Yer:
    Erzurum
    Değerli Arkadaşlar ebaydan ürün( universal animal serisi ) almak istiyorum fiyatlar türkiyedekinin nerdeyse 1/4 ' ü bu konuda deneyimi olan birileri varsa lütfen yardım etsin . kargo ücreti , gümrük vs. şimdiden teşekkürler ...dumbelllls

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yurtdışından Supplement Siparişleri başlığına göz atmanızı öneririm.

alp1978 ve emregunes bunu beğendi.
  3. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    ebay'da kargo biraz pahalı gibi.Ayrıca fiyatlar için 4/1 değil de yarı yarıya desek daha doğru olur

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Almak istediğin ürünün sayfasında zaten kargo fiyatları da olur.Toplam geliş fiyatı da 1/4 ü falan değildir.Ürünün gümrük geçişi kısmet birazda.Takılır da takılmaz da.

Detay için despo nun önerdiği konuyu okumalısın.Fazlasıyla bilgi var.

asilkan_25 bunu beğendi.
  5. asilkan_25

asilkan_25 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Erzurum
    Despo KArdeşimin Dediği konuya Göz Attım ORda www.netrition.com adlı siteden hep konu açılmış ben bu işi ilk kez yapıcağım için dedimki alan birileriyle temasa geçeyim . O konuyu biliyordum ginede bunu açtım .
    Ben 1 kutu animal pak , 1kutu animal cut , 1 kutu amino 700 tablet getirticemki toplamı kargo hariç 100 dolar (universal) sanırım böle olunca vergide yok . Lütfen alışveriş yapan arkdaşlar yardım 1 kutu paka 135 lira vemek istemiyorum :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:22 ----------

Dostum alacağım ürün örneğin animla pak 44 paket türkiyede 135 tl iken + kargo , ebay ve başka yabancı sitelerde 26 dolar + korgo(?) Yani yarıdan biraz az olucak öyle umuyorum :)

6. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Öncelikle ebay alışverişin daha önce olmadığı için biraz açıklayayım.Ebay da ki bu tarz animal ürünleri satanların çoğu Türkiye ye gönderi yapmaz.Önce onu bilmek lazım.Yapsa da kargosu da ürün kadar tutar.Ayrıca her gördüğün satıcı sana ürünü göndermez.Ürünün shipping and payment kısmında Turkey i seçebiliyor olman lazım.Öncelikle bunu bilmelisin.

Ben pack leri önceden de inceledim.Gelişi 65-70 doları buluyor.O da yaklaışık 100 Tl eder.Yani ordan almanın anlamı yok.Gümrükten geçişi de gatranti değil.

asilkan_25 bunu beğendi.
  7. asilkan_25

asilkan_25 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Erzurum
    Hmmm

Peki dostum www.netrition.com dan alsakta kargoyla 100 $ mı olur yoksa orda farklı bir mevzumu var ürünlerin değeri 100 euroyu geçmeyince sorun yok .
    Sen böyle bir alışveriş yaptınmı acaba ...:(

8. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Ben alışverişin her türlüsünü yaptım :) İstediğin ürünleri seç.Zaten kargo parasını falan da görebiliyorsun.Nerden uyguna gelirse oradan alabilirsin.Sanırım yabancı dilin yok.Bir arkadaşınla beraber bu işi yap bence.

9. asilkan_25

asilkan_25 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Erzurum
    Yok kardeş var yabancı dil yapı teknolojisi mühendisliği okuyoruz . tek korkum100 $ ımın gitmesi :)

Sayfayı Paylaş