Dynamic Nutrition L- Karnitin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve marmix tarafından 29 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamün aleyküm arkadaşlar. Başlıktaki markayı bilen kullananız var mı? Benim ilk defa gözüme çarptı içerik ve fiyatı çok iyi. İnternette baktım ama hiç yorum yok satılan internet sitesi dışında. son 5-6 kilo kaldı veremedim 2 aydır ihtiyaç hissediyorum l-karnitine. Başka tavsiyeniz varsa onuda söyleyerseniz sevinirim. hardline gereksiz yere çok pahallı. Şimdiden teşekkürler.

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    L-carnitine tavsiye etmem. bunun yerine hydroxycut veya thermonator kullanabilirsin. bunun yanında ek olarak gün içerisinde sabah kalkınca az sirkeli veya limonlu su ve kahvaltıda limonlu bir yeşilçay (sarkıtma değil demleme. çaykur'un sarı kutularından alabilirsin.) gün içerisinde 1-2 fincan şekersiz sütsüz filtre kahve, spordan yarım saat önce şekersiz bir Türk kahvesi oldukça etkili olacaktır.

3. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevap için teşekkür ederim. her saha kahvaltıda yeşil çay içiyorum ama sallama maalesef. çünkü sabah 05.20de kalkıp 05.50de evden çıkmak zorundayım arada vakit yok çay demleyecek. hydroxycut için etkisinin azaldıldığını biliyorum ilk çıktığındaki faydayı sağlamıyormuş. bigjoy makrkasına şüpheli yaklaşıyorum. fiyatı uygun deneyebilirim.

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    çok özür dilerim grenade'in ürününü tavsiye etmek istemiştim yanlış ürün tavsiyesi vermişim. 05:20 değil 05:10'da kalkın ama demlemeyi yapın. sallamalarda tatlandırıcı ve şeker var.

Sayfayı Paylaş