Dymatize Xpand Xtreme Pump

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lazur tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    xpand ın turkıyede olan modelının bır ust sınıfı heralde..

2. SCULLCRUSHER

SCULLCRUSHER Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dymatize exterme pump

yaklaşık 10 idmandır kullanıyorum pek etkiili bir ürün olmadığı kanaatine varmak için erken diyeceğim ama pump ürün olduğu için bu kadar uzun zamanda etki göstermesi gerekirdi ben açıkcası beğenmedim değerleri çok iyi ama daha önceki süper pump size on daha etkiliydi ama amino asit profili ve diğer bileşenlerin bir arada olması cazip olabilir bir daha alırmısınız diye soracak olursanız almam bunun yerine whey creatine glutamine ayrı ayrı alır bol bol kullanırım vede öyle yapmayı planlıyorum bayram sonu 10 lbs whey 1 kilo creatin 1 kilo glutamine bence en gerekli suplementler bunlar ve diğer çeşitlerinin o kadar etkili olmadığını düşünüyorum çoğunun satış politikası amacı ile piyasaya sokulduğunu düşünüyorum tabii bu benim düşüncem yaklaşık olarak 1995 den beri bu sporla ilgiliyim bu güne kadar steroidde kullandım suplementte hala kullanıyorum yeni ürünleri deneme fırsatım oldu ama dediğim gibi fazla da suplementlere paranızı harcamayın onun yerine iyi çalışıp iyi dinlenip kaliteli yemek yamek daha etkili bence

Akay ve SAVAŞ74 bunu beğendi.
  3. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    normal xpandmı bumu????

4. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    Ürünün Gaspari Nutrition'un superpump 250 ile karşılaştırmaları var ve aşağı yukarı aynı tepkiler alınmış. Çok meraklıyım etkileri hakkında, üzerinde 'take 1 scoop only' etiketinide görünce bayağı ekonomik bir ürün görünümü yarattı. Deneyimleri merakla bekleyeceğim :)

5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    deneyimli birinden çok dikkate alınması gereken bir mesaj. kulağım(ız)a küpe olsun
    teşekkürler

6. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    superpump250 'den sonra ilk defa bugün kullandığım ürün. güç ve odaklanma bakımından superpump'tan iyi ama pump etkisi olarak daha zayıf hissettim. ama asıl karşılaştırmayı göğüs ve biceps antremanı sonrasında yapacağım :)

7. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    1 hafta kullandıktan sonra izlenimlerimi paylaşayım artık :)
    Pump etkisi ve motivasyon olarak superpump250 'yi daha çok beğendim,yinede iyi bir ürün,daha ağır çalışma olanağı veriyor.

Sayfayı Paylaş