Dymatize ISO-100

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve lazur tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 341
    76,5%
  2. Orta Karar

oy sayısı 80
    17,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 260 üye.
  1. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    6 kutu dymatize bitirmiş olan birisi olarak gerçekden memnundum ama firma hakkında çıkan şeylerden sonra bir daha almayı düşünmüyorum.
    kullanan arkadaşlar varsa nutrade alman malı yorumlarda iyi aslında fiyatta 219tl.bunu denemeyi düşünüyorum bende.
    @ Franquez
    kardeş xpro nere malı? fiyat olarakda gayet uygun aslında?

Franquez bunu beğendi.
  2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    xpro alman malı ve cok kalıteli hammade karışımı vs kokusundan anlarım . bide nutrade guvenemıyorum burda supplement satan magazalar 170ten nutradeyı verıyor hep indirim yaptıgı urunler nutrade vs. bence inko veya xprodan şaşma.

3. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    xpro yeni bir marka galiba fazla tanınmış değil.nutrada 219 luk ürünü 170 veriyorsa demekki alanı yok elde kalmasın diye veriyorlar.yoksa satılan bir üründe o kadar indirim yapmazlar.supplemet konusunda almanlar çok iyi diyorlar bunların denetlemeleri falan çok sıkıymış ne kadar doğrudur bilmiyorum ama kulakdan dolma bilgi benimkiside.

Franquez bunu beğendi.
  4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    xpro eskı bi ürün fakat inko gibi tanıtımı iyi değil herkes cevresınde ne alıyorsa onu alıyolar fiyatı pahalı olanlar daha ıyı sanıyolar weider optımum gibi . nutrade alman ürün fakat turk uretıcısı o yuzden tanıtım amaçlı hep ındırım yapıyolar.

mali67 bunu beğendi.
  5. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    weiderı aldım gün içersinde orjinal sitesinden, xpro ürününü asla ama asla almam tadı falan önemli değil benim için ayrıca xpro alman malı değil kardeşim almanyada üretimi yapıldığı söylenen türklerin sahibi olduğu bir marka...zaten hardline,xpro ve nutrade bunların hepsi almanyadan hammaddeleri tedarik edilmekte..nutrade üretimi almanyada olabilir tabi o konuya çok hakim değilim.

şu bir gerçek weidersa eğer düşünmeden alıcaksın geçeceksin...alamadın mı multipower alıcaksın..tabi şahsi fikrim böyle...bu arada inkospor seçimide de bu iki markadan sonra gelebilir.

Franquez bunu beğendi.
  6. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    nutrade dedıgın gibi türk ama xpro değil iyi araştır .

7. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    xpro türk malı ve hammaddesi almanyadan tedarik ediliyor,net olarak biliyorum kardeşim. yüzde yüz.

8. Mustang_76

Mustang_76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürünü www.******.com 'dan 280tl'ye almıştım sadece 4 ölçek kullandım. operasyon geçireceğim için bir süre spor yapamayacağımdan satacağım. COOKIE&CREAM yani kurabiye aromalıdır. 75 ölçekten sadece 4 ölçek kullandım. Almak isteyenler iletişime geçebilirler.

9. kory

kory Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar 2 yıl içinde 3 kutu bitirmiştim en iyisi olduğu söyleniyordu.
    bu sene bir tane daha aldım, yeni 2 gün önce ve bu haberleri duydum tabi ki endişelendim açmıştım kutuyu iade de edemezdim. ilk işim araştırmak oldu. tr'de fazla bir şey yok. tek okuduğum tadı da tadı.
    neyse tr ye getiren firmanın bilgileri üzerindeki etikette var bionutra kozmetik aradım bir kaç yere bağladılar v.....n firmasından yetkili birisiyle görüştüm. şu an tr ye gelmiyor üretimi olmadığı için ancak üzerinde yazan değerler doğrudur analizi yapılıyor dedi. tekrar 1-2 ay içinde üretimi başlayacakmış ve o zaman tekrar getirteceklermiş. sağ olsun bir sürü bilgi verdi.. üründe sıkıntı olmadığını anladım.
    ancak amerikada fabrika neden kapandı onu halen bilmiyorum
    durmadım
    tarım il müdürlüğünde bir arkadaşım var telefon açtım her şeyi anlattım onlarda tam o birimdelermiş. neyse resimde ekte bana gönderdiği bilgiler var. tam 25 g protein varmış ve diğer şeyler uygunmuş.
    bilmeyen için: tüm gıda ürünleri tr ye girmeden önce vaat ettiği değer gıda her neyse koruyor mu ve sağlığa zararlı mı diye konteynerden rasgele ürünler alınıp analiz edilir. o sevmediğimiz tr yazan etiketleri tarim bakanlığı analiz sonrası bastırır, orada yazan değerler kendi analizleri sonucu çıkan rakamlardır.
    bcaa analizine bakılmıyormuş onu da belirtiyim ancak gerçekten bir ölçekde 25g protein var.
    Protein miktarına bakılması beyanında uygun. mikrobiyolojik analiz uygun

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 18 Mayıs 2016
  10. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    neden durduruldu bunun satışı öyle bir duyum almıştım sanki?

11. kory

kory Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    uretimi yok, getirden distribütör firmayla konustum uretimi baslayinca gelecekmis.

DjPtoo bunu beğendi.
  12. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    İsolat ürün olarak tek geçerim

Semtin Tercümanı bunu beğendi.
  13. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Kalite sebebiyle üretim tesislerini kapattılar başka yerlerde üretime geçeceklermiş. Ben bu duyumu aldım araştırmadım zira alıcısı değilim alacak arkadaşlar bir araştırsın.

14. DrumCode

DrumCode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürün yeni ambalajıyla tekrar sahaya çıktı arkadaşlar hemen 1 kutu sipariş verdim bakalım nasılmış

15. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Bu hafta alacağım ise 100 de yeni üründen memnunmusunuz?

16. DrumCode

DrumCode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim her açıdan perfect bi ürün

17. Aslııııııımm56

Aslııııııımm56 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İçinde siyah tanrcil varmı? Bunun fotosunu atabilirmisibiz bana sahtemi aldım acaba beb? Cookie cream bendeki:((
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ağustos 2017 ---
    Ben ıso 100 yeni ambalajda aldım SORUM ŞU; bilen profesynllse yanıltlasın subblementlerş iyş bilennn... şimdi ben hadtada 5 gun iyi calılıyorım ama parçalanmak ve kufunak istiyorum bunu aldım şimdi içinde 5 gm bcaa yazıyor ben ikinci sublementi yine BCAA dan mı yana kullanmalıyım yoksa glutemin mi almalıyım yoksa ikisinin bir oldugu ürünmü? İso100 deki Tozdaki bcaa bildiğimiz bcaaa mı? İkinciyi ne almalıyım?bcaa mı gluteminmi? BİR TNE ALCAM ÇÜNKÜ!! Kombinde.. vede eger ikisini tek kutuda alcaksam hangisi?

18. BeastMode25

BeastMode25 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    American Football Player
    Yer:
    Antalya
    ekstra bir spor dalıyla uğraşmıyorsan (futbol vb.) ve en azından 6 aylık bi geçmişin yoksa bcaa ve glutamine gerek yok bence. İlla bişey alıcam diyosan kreatin al. Kreatin olarakta sana muscletech weider veya multipower öeneririm.

19. Semtin Tercümanı

Semtin Tercümanı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tekrar selam arkadaşlar
    Geçenlerde ISO 100 aldım ben de, daha önceden hiç almamış olan arkadaşlar varsa hazırladıgım video işlerine yarayabilir, sahte ürün nasıl anlaşılır diye merak eden varsa bu yöntemlerin bazıları diğer bazı markalarda da işe yarayabilir, örneğin logolu bir ölçeği olan ürünlerden alıyorsanız ve paketten logosuz ölçek çıkıyorsa anlayabilirsiniz. Lafı çok uzatmayayım, linki vereyim hemen sizlerin de eleştiri ve görüşleriniz olursa paylaşırsanız sevinirim. Herkese kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş