Dymatize ISO 100 kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ayhan97 tarafından 26 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ayhan97

Ayhan97 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba,
    8 ay önce spor salonuna başladım ve 2 ay cla+lcarnitine plus green tea kullandım 15-20 kilo verdim sonra kas Çalışmaya başlayarak bcaa 6000 aldım 1.5 ay kadar kullandıktan sonra okul durumundan ötürü sporu bırakmak zorunda kaldım, eve kaldırabildiğim Max dumbelları ve ayarlanabilir bar aldım bu şekilde kas Çalışmaya devam ettim fakat arada Sırada Bıraktığım oldu bu devre Arasında hiçbir ürün kullanmadım, şimdi tam 1 ay önce fırsat bulduğumdan ötürü 6 aylık spor salonuna başladım ve hoca 170 boy 65 kilo ve yağ oranım %15 olduğundan ve sporu evdede olsa bırakmadığımdan başlangıç yerine 1 üst tık seviye olan bölgeselden başlattı benim isteğim üzere.haftada 3 gün gidiyorum sabah kahvaltıları 1 avuç eti müsli,1 avuç eti lifalif ve yağsız süt ile bunları içine muz koyarak blenderda iyice karıştırıp içiyorum yanına 8 yumurta beyazı ve taze sıkılmış portakal suyu. Daha sonra 1. Ara öğün olarak 1 avuç kadar badem-tuzsuz Fıstık-ceviz ve Fındık yanında muz tüketiyorum daha sonra Öğlen yemeği olarak 2 porsiyon tavuk göğsü ve tuzsuz yağsız salata tekrar ara öğün aynı şekilde akşamda balık-kırmızı et-veya yine Göğüs yanında aynı şekilde salata tüketiyorum. Bu kadar uzatmak istemezdim ama Detaylı bilgi verip daha iyi tavsiye almak istiyorum gerçekten azimli ve istikrarlı birisiyim, boy 170 kilo 1 ayda 65 den 66,5 oldu şuan supplement olarak 2.2 kg ISO 100 aldım ve kullanmaya başlayacağım sizce nasıl kullanmalıyım spordan önce-spordan sonra şeklinde mi yoksa sadece spordan sonra mı yağsız süt ile kullanmayı düşünüyorum ve bittikten sonra ara vermem gerekiyor mu proteine veya bu ISO 100'ün yanına farklı bir supplement almalı mıyım sizden yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yaş 18

Sayfayı Paylaş