Duzenli Kosma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve NEVERLOST tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NEVERLOST

NEVERLOST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    oncelike mrhabalar. yasim 16 kilom 75 80 civari boyum 173 bu pazartesi yani 2 gun once spor yapmaya basladim . her sabah 9 civari ac karna 1 saat kosuyorum sonra oglen 3 gibi 1 saat daha kosuyorum aksam da 8 civari 1 saat kosuyorum su son 3 gundur bole dehset bi iskence fakat bole yaparak tam 90 gunde ne adar kilo verebilirim gogus kismi falan cok belirgin o yuzden kilo vermem lazim yemek olarakda normal yemekler yoyorum fakat un seker falan ekmek yemiyorum 3 saat kosarak 90 gunde kac kilo verebilirim

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Neeee zorun varda bukadar kosuyorsun?Arkandan kovalayanmi var?okadar kosana Kadar günde sadece bir kez kosu yürüyüs v.s yap,ayrica bi salona yazilarak agirlik antremanlarina basla daha cok verim alirsin.
    Dikkatimi cekti o Avatar resmi nedir öyle yaaa?onasil bisiy öyle? gecen sene Eurovision da birinci gelen avusturyali sarkici gibim olmus:)

emreozgun479 ve dogukank bunu beğendi.
  3. NEVERLOST

NEVERLOST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle sağlık konusunda pek umrumöda degil kas yakmak falan gördüm bunları koşunca kas yakılıyormuş büyük miktarda. Yaz sonundada kas çalışıcam ama önce incecik olmam gerke dediğim gibi günde düzeli olarak 3 saat koşarsam 3 ayda ne kadar veririm? yemek olarakda ekmeği tamamen kaldırdım günde 1 bardak çay içiyorum ondada 1 kaşık şeker kullanıyorum yemeklerde pek yağlı yemiyorum internetten diyetlere baktım zaten ordan yapıyorum menülerimi. Ne kadar kilo verebilirim sizce?

4. mavi düşler

mavi düşler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ya bu çok fazla helal olsun eğer çıkarabiliyorsan ben aktif sporcuyum günde 2×45 anca çıkarabiliyorum. Soruna cevap olarakta şunu söyleyebilirim tabiki kilo verirsin hemde kısa sürede.. ;) Başarılarr

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Önemli olan ne kadar kilo verdiğin veya kaç kg olduğun değil.Yağ oranın ve kas kütlen.Kilona bakarsak 90 günde yani 3 ayda max 9-10 kg vermelisin sağlıklı olarak.Günde 3 saat koşmakta çok fazla ayda 2-3 kg idealdir senin için.Ben 122 kiloydum haftada 3 gün kardio yapıyordum ki şuan 85-86 gibi bi kiloyum karnımın üst tarafı parçalı.Ancak benim gibi kilolu başlayan başka arkadaşlarım 60-70 kilo oldular ama vücutları benden yağlı , çünkü kas kütleleri yok ve yanlış kilo verdiler.

İnternetten kaliteli karbonhidratları ve protein kaynaklarını araştır.Kendine işkence etme her gün.Düzgün bir beslenme planı çıkar kendine içinde yüksek protein ve yeteri kadar kaliteli karbonhidrat içeren.

Balboa7 bunu beğendi.
  6. NEVERLOST

NEVERLOST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ya tabikide bir yerden sinra kosmayi birakicam ama syan boyum 173 kilom 81 mantik olarak benim en az 60 kiloya dusmem gerekli. 20 kilo versem za5en sonra kosmayi birakirim bu arada bazen 1 saati tamamloyamiorum ordan 1 saatten kalan sureyi bos bi vaktimde kosuyorum ayni gun icinde evet 3 saat zodluyor baya :) 1 ay falan bu pozisyonda devam sonra yuzme basketbol tarzi devam edicem kosmayi birakicam bisiklet tarzi gidicem . ama benim cidden sagligi kas i birakinda 3 saat kosarak ne kadar verebilirim bana o gerekli :) ve son olarak yag orani demissin yag lar en kolay kardioyla yakilmiormu e kosu da bir kardio neden oyle olsunkii tesekkurler yardim icin simdiden

7. mavi düşler

mavi düşler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Valla dur bende senin gibi başlıyorum takım ve salon antrenman ları dışında akşamları koşu yapıcam. gaza geldim :) gerçi bi süre sonra yürümeye mecalim kalmaz ama olsun.)

8. NEVERLOST

NEVERLOST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ahaha :p Maalesef haklsıın pazartesi günü başladım ben hep 1 er saatlik olmasada günlük 3 saati tamamlıyorum koşu bantlarında sabahları kalkınca flaan hareket etmek işkence oluyor ama açılıyorsun biryerden sonra :D Alışırsın :p

Sayfayı Paylaş