Durumum yok,tavsiyelerinize ihtiyacım var...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Risus tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Risus

Risus Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar merhaba. Ben bacaklarımı kalınlaştırmak istiyorum. Giydiğim hiç birşey yakışmıyor artık bu durum canımı çok sıkıyor. Salona gidecek durumum yok. Evde yıllar önce aldığım dumbell setim var kurban dolayısıyla eve baya bi ette girdi. Evde çalışarak ve yiyerek bacaklarımı güzel bi şekilde kalınlaştırabilir miyim. Sizler bilgilisiniz. Yani bi kaç cm kalınlaşacaksa hiç kendimi yormayayım çünkü ben baya bi kalınlaşsın istiyorum. İster kas ister yağ hiç farketmez artık bu durum canımı çok sıkmaya başladı. Kilo alma diyetim var ama sadece göbeğe gidiyor başka bir yere gitmiyor. Teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için...

2. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Forumda bacak hareketleri mevcut..squat hem bacaklarinizi hem kalcalarinizi genisletir..inceleyin..tabi en onemlisi yine beslenme..gerekli proteini almassaniz adaleden verim beklemeyin..evde yapilabilecek en kolay hareket squat digerlerinde alet on plana cikiyor...ve calistiginiz gunden sonra 2gun istirihat..her gun yaparsaniz yine gelisim olmaz...diger bacak hareketlerinin evde yapilan versiyonlarini bilmedigim icin sadece squat yazdim..digerlerinide incelemenizde fayda var..basarilar..

Son düzenleme: 12 Ekim 2014
    Risus bunu beğendi.
  3. Risus

Risus Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Teşekkür ederim yorumunuz için mutlaka araştıracağım.

4. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Omzuna alabilecegin barida kendin yapabilirsin..cunku sadece bu is icin kullanicaksin..demir bir cubugun kenarlarina ici betonlu kova. kum torbasi vs baglayarak veya baska bir sekilde kendine bir bar olusturabilirsin..
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ekim 2014 ---
    http://******/squat-hareketi-yapilisi-dikkat-edilmesi-gereken-noktalar/

Son düzenleme: 12 Ekim 2014
    Risus bunu beğendi.
  5. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Squat , jump squat , lunges , one leg squat , calf raises gibi hareketleri yapabilirsin ama bir zaman sonra yetmez bacaklar agirlik ister bu yuzden salon sart

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    evde kalın kaslı bacak yapılabilir ayarlanabilir dumbbell setin varmış durumun çok mu kötü bilmiyorum ama yavaş yavaş dumbbell plağı alır ağırlığı artırırsın kendine barda yapabilirsin bunlar çok önemli değil bir şekilde sorun çözülebilir fakat beslenme çok önemli kurban bayramında eve anca et giriyorsa kısacası iyi beslenemeyeceksen düzenli maalesef kalın kaslı bacağı unutmalısın

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş