durum karışık bi aydınlatırsanız sevinirim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mrtylmz1 tarafından 3 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    80kiloyum 175 boyum var %17 yag 65 kg temiz kütleye sahibim kışın hiç güzel beslenemedim ama bu kış çok güzel olacak hocam yazın zayıflama kilonu ve kütleni koru diyo hedefim 100 kiloyu görmek ama hocam fazla yağlanmayacagımı söylüyor mümkünmü karbo az tüketecem protein ise cok fazla varsa söyleyecekleriniz sevinirim (bu arada hocam müsabık sporcu dereceleri var boş konuşan bir insan değil ona çok güveniyorum)

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    kis dedigin 3 ay 3 ayda 20 kilo, disaridan desteksiz ancak abarti kalorifari yaratarak ve olaganustu yaglanarak alirsin, ha ilac s girerse isin icine neden olmasin..

3. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    1kg kas 4kg vucut ağırlığına eşittir.1 yılda iyi beslenirse biri 2kg kas yapabilir ve her yıl kas yapma oranı düşer.Eğer natural bir bodyciysen.octeniskrupun dediği gibi eğer steroid kullanırsa durum değişebilir.Ama ben her daim natural bodyi desteklerim

4. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim ilgilendiğin için saol bir kışta değil süre sınırlaması yok hedef 100 kilo nezaman olursa
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Temmuz 2016 ---
    saol kardeşim ilgilendiğin için

5. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Natural body :D

6. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kim demiş natural diye

7. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    boşver sen benım dediğimi anlayan anlar.

8. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Hocam bu yağlanmayı biraz daha azaltmak için, testo arttırıcı şeyler tüketmeye özen göstermek, bir nebze de olsa yararlı olur mu? Şahsen bildiğim bir gıda takviyesi var, ve testoyu müthiş derecede arttırıyor, bu tür takviyeler almak yağlanmayı ufak da olsa azaltmaya yardımcı olur mu?

9. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi
    testo sadce bir faktor...yaglanmada rol oynayan bir suru hormon var...abarti sekilde kalori fazlasi yaratilirsa ve eger sahis hizli metabolizmaya sahip degilse yaglanma kacinilmaz..bu arada paylasta herkes bilsin bu gida takviyesini ;)

hasanateş bunu beğendi.
  10. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Hocam abartı mı değil mi bilemem, miktarı söyleyeyim siz karar verin, günlük ekstradan 2000 kalori :)
    Tabii ki hocam, şimdi yazarsam millet yazın kullanmaya kalkar diye yazmadım, yazın hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum şahsen, müthiş derecede terletiyor, tv izlerken bile vıcık vıcık su oluyor.. Geçen yaz cahillik edip kullanmıştım bu yaz kullanmıyorum.. 17 yaşındayım kullanmadığım dönemler kendimi ergenliğe girmemiş gibi hissediyorum :) Kullanımı günde 2 yemek kaşığı ancak ben kışın yaz hariç 9 ay boyunca 1 yemek kaşığı kullanmıştım, ama önümüzdeki 9 ay boyunca günde 2 yemek kaşığı kullanıcam, bakalım nolucak :) Artık lakabımız yürüyen libido olur heralde :)

İstanbul Teknik Üniversitesi üretimi diye biliyorum, veya İTÜ mü test yapıyordu öyle bir şeydi.. Siz polonyadaydınız galiba orda var mı bilmem ama, burda eczanelerde 15 tl, fotoğrafı bu http://img1.aksam.com.tr/imgsdisk/2014/06/29/290620141825202614868.jpg faydaları ve diğer pekmezinden farkı bu http://sifali-bitkiler.weebly.com/keccedili-boynuzu-oumlzuuml.html
    Siz bilirsiniz zaten bu ürünü :) Tam bir testo booster.

11. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdisi
    Kullanip testo olcumu mu yaptirdin? Libido ve testo baglantili olsa da libido icin bir suru faktor var..cok iddiali olmus testoyu inanilmaz arttirir soylemi...asli varsa zaten damardan bunu vururduk herhlade:)

12. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Hayır hocam ölçüm yaptırmadım, sadece deneyip kullanarak kendimi gözlemleyerek bu sonuca vardım.. bizimkiler almışlar doktor küçük kardeşime tavsiye etmiş kan yapıyor diye, sonra bana da yedirdiler hazır almışken, ve bende bi garip daha sinirli antrenman yapma, gün içerisinde canlılık ve agresiflik, ve azgınlık yaptı diyebilirim :) Sonra keçiboynuzu özü bitti evde, tekrar eski halime döndüm, ve merak ettim neden tekrar sönük halime döndüm diye, hayatımda beslenmeme baktım neler değişti diye, tek değişen bu keçiboynuzu özüydü, galiba buydu beni canlandıran dedim, tekrar aldım ve tekrar o canlı biraz agresif ve azgın günlerime döndüm :) İlk başta yerken testo arttırıcı özelliğini bilmediğim için, psikolojik olma ihtimali 0, sonradan faydalarını okurken rastladım cinselliğe ve cinsel sorunlara etkisine.. Aslı var hocam :) Ama biraz şekerli olduğu için pek sıcak bakmazlar buna sizin gibi define kişiler, malum insülin :)

Sayfayı Paylaş