Dumbell set hakkında (kararsızım)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RKO1907 tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Diğer konuyu kirletmemek adı buray açayım dedim hem internetten araştıran arkadşalar içinde kolaylık olur. Öncelikle body'e evde yapma kararı aldım 3 aydır salona gidiyordum. Şimdi bütçem 150 TL civarı 160'ta olabilir ama daha fazlası olmaz. Çünkü ağırlığı hafif gelmeye başladıkça alacağım. Şimdi bir tane buldum şekli felanda güzel 59 KG ama döküm değilmiş kaliteli değilmiş kırılmış parçalanırmış felan dökümlere baktım acayip pahalı.

Şimdi 1. ürün bu çok hoş vinly kaplama ama döküm olmadığı için ağırlıklar kayar felan diyorlar, halter barı ise krommuş sanırım açıklamada öyle yazıyor;
    http://www.hizlial.com/delta-dambil-set-59-kg-ds-5079/10208370

2. ürün ise;
    http://www.hizlial.com/cosfer-olympic-plus-krom-cantali-dambil-set-20-kg/10208358

1. üründeki ağırlık daha çok o yüzden bana daha çok hitap ediyor. Sizce söylendiği kadar dandik mi? Yani ağırlıkları taktık benche yattık ağırlıklar kayar düşer mi? Bilmediğim için yardımınızı istiyorum. Yani beni 2 ay felan idare edemez mi? Sonrasında zaten döküm bar ve ağırlık plakaları alacağım o yüzden 1. bar beni idare edebilir mi? Kış dönemi için?

2. ace1

ace1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Dandik felan degil ben 6 ay kullandım.hala ara sıra kullanıyorum.işini görür.

3. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    İçi kum diyen var demir tozu diyen var çimento diyen var ney bunun içindeki madde?

4. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Genellikle çimentodur tabi de her marka farklı dolgu malzemesi kullaniyo olabilir

5. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    boyutu ne kadar en buyuk plakanın peki?

Sayfayı Paylaş