Dumbell Alamıyoru Fiyat Yüksekliğinden Dolayı Napmalıyım

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve tetik34 tarafından 21 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar evde 9 - 10 aydır aralıksız kas çalıştım genelde Kol omuz bilek sırt çalışırdım güç arttırmak için 16 yaşına gircem genelde kol gücünü çok arttırmak istediğimden dolayı 3 4 günde bi kesin kol çalıştım o günden bu ya 10 kiloya kadar geldim son olarak 8 kilo dumbell kullanıyorum 25. tekrara geldiğim halde kolumda tekbir acı bile olmuyor yeni dumbell alcam 10 kilo plastik kumlu dumbell 40 lira ancak 1 ay sonra tekrar bir dumbell almam gerekecek . Aynı zamanda 10 kilodan sonra plastik dumbeller yok olsada çok zor bulunuyor ve çok büyük ve demirli dumbeller çok pahalı geçen sordum ayarlanabilir 4x2 yani 2 tane 4 kilo ağırlık 8kilo + barı 155 lira dedi 2 tane alsam 310 12 kilo almaya kalksam heralde 340 ı aşar heralde zaten sürekli alıcam çok maliyete gidicek salona gitmiyorum ve bu yüzden kas çalışamıyorum ne yapmalıyım 1 ayda bi 2 kilo ağırlık arttırmalıyım yoksa güç artmıyor

Son düzenleme: 21 Temmuz 2015
  2. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
  3. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    iyide ben nasıl bir seferde hemen 300 lira veriyim taşıması var ıvır zıvırı var

4. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    O zaman beton ağırlık ya da su bidonu, yapacak birşey yok.

Sayfayı Paylaş