Dumbel Fly yaparken sol omuzu sakatladım :/

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve samet98 tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samet98

samet98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben Solağım sol benım için gerçekten önemli aynı zamanda kickboks yaptıgım içinde bu benı gerçekten çok etkiledi musabakam vardı gidemedım.

Salonda artislik yapıcam diye dumbel fly da biraz yüklendim ustune bide nizamiyapınca ertesi gün baktım ki kolumu ne dondurebiliyorum ne kaldırabiliyorum ne yana açabiliyorum.

Daha öncede böyle oldu fakat 2 hafta kadar sürmüştü ama ozaman antremanlarım hafifti.Simdi Sakatlandıktan sonrada kickboksa devam ettim cok daha kötü oldu.Yakı yapıstır dediler ağrı hemen hafifledi dondurebiliyorum yana açabiliyorum fakat dumbel omuz hareketleri dambıl fly hareketlerinde yüklerken ağrı hissediyorum daha cabuk geçmesi için önerebileceginiz bir şey var mı ?

Sporcu Bandı diye birşeyden bahsettiler sporcular kas ağrılarında kullanıyorlarmıs cok faydası varmış doğrumu tavsiye edermisiniz ?

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Omuz sakatlıkları ciddiye alınması gereken sakatlıklardır bence bi doktora görünsen iyi olur.

3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Omuz sakatlığı çok kötüdür öyle ağrıyı geçirecek şeylerle uğraşmanı önermem ben omuzumdan sakatlanıp doktora gittim kas yırtılması var spora ara ver dedi ben sancılar geçtikten hemen sonra başladım o gündür bu gündür omuzumu zorladığımda sancıdan antrenmanı yarıda bırakır çıkarım. Dikkate almanı öneririm doktora git ve söylenilenlere uy. Geçmiş Olsun

Sayfayı Paylaş