DUKAN TİRAMİSU

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Sedaxoxo tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü
    Tarif:
    Pandispanya için önce tatlandırıcı ve yumurta iyice çırpılır, sonra içine kalan malzemeler ilave edilir ve tekrar iyice karıştırılır. Karışım boyutları 20×30 civarındaki kare bir tepsiye boşaltılır. Önceden ısıtılmış 220 derecedeki fırında 20 dakika pişirilir.
    Pandispanyamız fırında pişerken süt, yumurta, vanilya aroması ve tatlandırıcı iyice çırpılır, sonra ocakta sürekli karıştırılarak pişirilir. Karışım kaynamaya başlayınca ocaktan alınır, pişen karışım biraz ılıyınca içine labne ilave edilir ve labne karışım ile özdeşleşene kadar iyice çırpılır.
    Pişen pandispanya fırından alınır, kahve karışımı ile ıslatılır. Islatılan pandispanyanın üzerine hazırlanan krema ilave edilir. Daha sonra 3-4 saat buzdalabında bekletilir. Servis edileceği zaman üzerine kakao çay süzgeci yardımı ile serpilir. Sonra da afiyet ile yenir.

Afiyet oLSUNNNNNNNN

dishiwelet ve Kontrol35 bunu beğendi.
  2. kadir.dagdeviren.946517

kadir.dagdeviren.946517 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben bisey sormak istiyorum low carp ve dukan ayni mantik.midir acaba ve hangi bünyeye oneriyorsun ?

3. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü
    A Low Carb Diet hakkıında pek bi bilgi sahibi degilim.Ama Dukanı kendim uyguladım ve 1 haftada sabit 3 kilo gitti halada aynı kilodayım

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    Süper gözüküyor denemeyi cok isterdim ama maalesef :( en Zayıf noktam tatlılar bunu yaparsam bir anda yok olur :)

Sayfayı Paylaş