Domyos kas geliştirme sehpası vs BM210 vücut geliştirme istasyonu

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve nomoregume tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nomoregume

nomoregume Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 2 aydır evde antrenman yapıyorum. Evde ayarlanabilir dumbell seti ve z barımla çalışıyorum. Yakında ağırlık ve düz bir bar alacağım. Evde birçok hareketi yapamıyorum. Yakında gidebileceğim bir gym yok. Evde de yeterli yerim yok. İnternette dandik bench press sehpalarindan sonra domyos marka 2 ürün buldum. Almayı dusunmemin en önemli etkeni katlanabilir olup az yer kaplaması. Bench press yapabilmem ve birkaç farklı hareketi yapabilmem. Bu ürünlerden hangisini almamı tavsiye edersiniz? Bu marka ve modeli bilmediğim için almamı tavsiye eder misiniz?Kaliteli bir marka mı? Bana önerebileceğiniz ekstra bir ürün ya da bunun yerine başka bir alet var mı?
    1.ürün domyos kas geliştirme sehpası http://www.domyos.com.tr/kas-gelistirme-sehpasi-500-id_8333641
    2.ürün domyos BM210 vücut geliştirme istasyonu http://www.domyos.com.tr/domyos-bm210-vucut-gelistirme-istasyonu-id_8193221
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Kasım 2015 ---
    Şunu da eklemek istiyorum aldığım ürünün boyutuna uygun olarak da düz bir bar alacağım. Tavsiye düz bar ve ağırlık da söylerseniz dua yerine geçer :)
    Tavsiyeleriniz benim için önemli. Foruma 5 yıl önce kaydolsam da bu sporda yeni sayılırım. Teşekkürler şimdiden

Son düzenleme: 28 Kasım 2015
  2. freedom_54

freedom_54 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Onun yerine linkteki rack ve sehpa kısmı ayrı olan bi ürün alırsan daha iyi olur. Squat, overhead press gibi hareketleri yapabilirsin hemde daha az yer kaplar. Senin baktığın ürünle squat yapma imkanın yok. Evde de squat hariç bacak çalışma imkanın olmayacak. Ağırlık ve düz bar olarak piyasadaki hepsi aynıdır, marka fark etmez. İstanbuldaysan elden çok uygun fiyata plaka satan yerler var.
    http://urun.n11.com/calisma-istasyo...7?cid=604001&gclid=CJL7-sHszMkCFQ_gGwodtrMO4Q

3. nomoregume

nomoregume Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam valla 1 numaralı da bahsettiğim domyos sehpayi aldım. Normal evde squat çalışmasi yapacağım artık.

Lenovo K920 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. freedom_54

freedom_54 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Hayırlı olsun. Yapıcak bişey yok artık :)

5. nomoregume

nomoregume Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim.

6. Mergunalp

Mergunalp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba hocam. Domyos 500 ağırlık sehpasından memnun musunuz acaba? bende almayı düşünüyorum, bench konusunda rahat çalışılabiiliniyor mu acaba?

Sayfayı Paylaş