domatezin içinden çilek çıktı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FedoR tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Ankara'da içi çileğe benzeyen domates sahiplerini şaşırttı.

Tekin Bozkurt, Pursaklar ilçesinde pazardan aldığı domatesleri mutfağa bıraktı. Akşam yemeği için hazırlık yapan aile üyelerinden 12 yaşındaki Zeynep Bozkurt, salata hazırlarken kestiği domatesin içinin çileğe benzediğini gördü.

Hemen ailesinin yanına koşan Zeynep Bozkurt, domatesi babasına gösterdi. Şaşkınlıklarını gizleyemediğini belirten baba Bozkurt, kullanılan ilaçların sebze ve meyvelerin genetiğinin değişmesine yol açabileceğini söyledi. Domatesi kesen ve çileğe benzeyen kısmı tadan baba Bozkurt, ekşi ve acı karışımı bir tat hissettiğini aktardı. Küçük kız ise karşılaştığı görüntü sonucunda heyecanlandığını ve domatesle babasının yanına koştuğunu anlattı.

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Yok-artik--Domatesin-icinden-cilek-cikti--y68uLmC608B6.html

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Evet benimde aldığım karpuzun içinden kavun çıktı.. haberi dün izledim gördüm bildiğim her domatesin içinde olan o ortası kısım işte sadece tamam olgunlaşmamış.. ne alakası var çilekle ya töbe töbe

3. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    haber neyse onu koydum Badyx kendim abartmadım ki :D

Sayfayı Paylaş