dolandırldım :S

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ozan119 tarafından 25 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. zyzz

zyzz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İZMİR
    bu tarz kazıkçı dostlara maruz kalan
    insanların sayısı gün be gün artmakta
    bu tarz arkadaşlar hakkında elimiz kana bulamak vs yerine;

Pct'siz kürlere gelesin,
    yan etkinin dikalalarına maruz kalasın,
    jinekomasti olasın...

tarzı beddular tüketmek ilginç bi fikir olabilir...

ozan119 ve ShadarLogoth bunu beğendi.
  2. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Gece gece güldürdün:lol:hyper_

3. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Ses kayıdı çek verdiğine dair söylet şöyle

Sen:Sana verdiğim borçu ne zaman vereceksin kardeşim
    O: Sen hala ordan mi gidiyorsun, o parayı unut tarzi bir şey der sonra konuşmayı uzatır daha fazla delil alırsın ve tam garantiye alırsın işi sonra delil ile şikayet edersin. Belki bir işe yarar. Yok ben adamdan korkuyorum dersen oda senin acizliğin..

4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    tuna öle o kadar basit olmuyo ne yazıkki... herkesin aklına elir o benimde geldi ilk başta ama yazmadan önce düşünseydin anlardın bi işe yaramıycağını.

5. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Ağzından lafı aldıktan sonra neden işe yaramasın ki? Arkadaş ortamında vs. yapılabilir bence. Arkadaşlarda şahit olabilir.

6. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bu ses kayıtları o kadar sahte yapılması kolay bişeyki bilgisayarda ne biçim profesyonel adamalr var herkes borçlu olur benim bi arkadaş bilgisayarda ses değiştirmesine sahit olmştum telefon şakası iiçin inanamadım yani o kadar değişirmi bi ses bu şekilde istediğin bi kişinin sesinide yapabilirsin bence yeterli delil olmaz yani

7. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun bu zamanda 1000 tl az para değil. Allah büyüktür o verdiğin para ondan bir şekilde gider zaten o yaptığıyla kalır..

ozan119 bunu beğendi.
  8. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ya hayır zengin olsan takmıycam abi :) bin lira az paramı ya 4-5 kişi bin lirayla bi ay geçinenler var.ben arkadaşalrıma değer veririm işte zaafımı kullandı herif.yoksa benim için çok büyük para yani..ama böyle böyle insanlara güveni azalıyo insanın .

9. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    yani birde posta koyuyorsa bunun üstüne beni kimse tutamazdı parayı alamıyorsan kat ve kat daha fazla zarar ver git arabası fln warsa indir camlarını aynalarını evinin camlarını fln bi şekilde zarar ver ********e !

10. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ama işte bulamıyorum bulsam bu başlık açılmamıştı hiç yani yok ortalıkta tek teleonla konuştuk :S

11. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle onun bize parayi neden vermek istemedigini söylemedin. hickimse (karaktersiz ve s.siz degilse) en yakin arkadasina sebepsiz yere böyle bir kazik atmaz. vermicem s.tir git demesinin sebebi ne? herneyse benim tavsiyem su olur.

1) niyetin parani geri almak mi? evet öyleyse. kanimca sen onu kizdirmissin. eger öyleyse en güzel (uygulanmasi en zor olani ayni zamanda) yöntem tatli dildir. ac telefonu kusura bakma de. hatta agiz dalasinizda o suclu bile olsa. yine de "olmamasi gereken bir olaydi. bunca senelik arkadasligimiz var. yeri geldi su oldu yeri geldi bu oldu" diye gecmisteki birbirinize desteklerinizden bahset. paranin o kadar önemli olmadigini önemli olan arkadasliginiz oldugunu söyle. görceksin bak birkac zaman sonra yumusayip sana parayi kendisi verecek.
    haa parayi aldiktan sonra acarsin telefonu agzina ne gelirse söylersin. bir daha da görüsmezsin.

2) niyetin para degil. seni yiyip bitiren incinen gururun ise ve ondan güclü oldugunu düsünüyorsun. sıkıştrdıgın ilk yerde essegin sudan gelmesini bekleme bile!!!

12. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    2 numara kardeşm

Sayfayı Paylaş