doku zedelenmesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve magi suyat tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dün 3 metre kadar bi yükseklikte atladım ayağımin üstüne basamiyorum (topuğuma) doktora gittim ultrason cekti ve doku zedelenmesi olduğunu söyledi buz koy falan dedi başka tedavi yöntemleri nelerdir nası daha çabuk iyilesebilirim bilen birileri yardimci olabilir mi

2. alayına07x

alayına07x Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba geçmiş olsun. ben de yaklaşın 2 ay önce kolumla omzum arasında bir sakatlık yaşadım. doktora gttim lif zedelenmesi olduğunu söyledi. 3 hafta dinlenme verdi krem ve kas gevşetici bir de ağrı kesici yazdı. 1 ay dinlendirdim. o bölgeyle hiç bir aktivite yapmadım. allaha şükür şuan iyiyim. hatta o kolumu eskisindende güçlü hissediyorum. sana tavisyem doktorum dinlendirme yöntemine harfiyen uyman umarım iyileşirsin dostum.

3. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok teşekkür ederim bana doktor rapor bile vermedi okula gitmemi söyledi ama basamiyorum ben hala 3 gün dinlendim 2 gündürde okula gitmek zorunda kaldım ayağımi kullandikca ağrıyo sakat kalmaktan korkuyorum

Sayfayı Paylaş