Doktor Steroid Yazar mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Karnitin tarafından 3 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Karnitin

Karnitin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Hızlı gelişen bir arkadaşım doktordan kas gelişimi için ilaç istediğini ve doktorun da yazdığını söyledi. (Reşit değil.) Çok hızlı gelişti ama bu hikaye gerçekçi gelmiyor. Gerçekten doktorlar böyle lap diye steroid veriyorlar mı? Yoksa beni mi kekliyordu?

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    muhtemelen kandırıyor. reşit olmayan biri acilde tedavi görebilir ama doktor ailesi yanında olmadan ilaç yazamaz. böyle bir harekette doktor kendi lisansını yakar. zaten bir doktorun steroit yazacağını düşünmüyorum. çok gerekmedikçe yani evlerden ırak kanser yada kas hastalıkları dışında doktorlar steroit yazmıyor. bana bile mesela yüz felci geçirdim ekim ayında anca o zaman zar zor prednol yazmışlardı.

3. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Haha yav bu yeni nesil gerçekten çok üçkağıtçı.Çocuksu masumane bi yalan değil bu. Böyle bir şey olamaz bu arada.

igormami bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    yeni nesilde var böyle şeyler. ben bir doktora bana steroit ver desem gözlerinden ateş çıkar herhalde. özendikleri şeylere anlam veremiyorum. doktor yazsa kim bilir neler yapacaklar. iki kız için sağlık bozuyorlar.

5. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşın yanlış sularda yüzüyor, sonradan kesinlikle üzülecektir.

Sayfayı Paylaş