Doğru Supplementler Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CemilSimsek tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CemilSimsek

CemilSimsek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba;
    Ben amatör boksa 2 sene kadar ara vermiştim bu seneler içerisinde hiç salona gitmedim ve antrenman programımı uygulamadım yemek düzenim de tamamen bozuldu alkol tüketimim fazlasıyla arttı bende bazı öğünleri karbonhidrat içerek geçiriyordum. Bu 2 sene içerisinde vücudumun yağ oranı fazlasıyla arttı yani kilom boyuma göre normal ama yağ oranım fazla boyum 1.74 kilom 66 tekrar yoğun bir antrenman ile kas kütlemi geri kazanmak istiyorum alkol gibi dehidrasyona, boş kalorilere ve kas kütlesini eriten şeyleri tamamen kestim ! Boksa devam etmeyeceğim yalnızca yağ yakmak ve kas kütlesi kazanmak amacım...Fikir almak istediğim konu bazı Supplementler aldım ve bunların doğru kullanımı nasıl olmalı antrenman programım haftada 4 gün kardio ağırlıklı her antrenman sonrası yaklaşık 4 km koşuyorum.. Tavuk ve balık ağırlı yemek yemeye özen gösteriyorum daha önce kullanmadığım yeni aldığım Supplementler şunlar:
    -WEIDER Ultra Amino 3050 (160 tablet)
    -Optimum Whey Gold 2273 gr
    -WEIDER L-Carnitine 1000 (60 Tablet)
    -Hardline CLA One 1000 mg
    Uygun Kullanımları ne olur sizce?

Sayfayı Paylaş