Diyetteyken Supplement Kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve zallas003 tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    İyi günler

Ben 3 aydır Cardio + VG yapmaktayım. Haftada 6 gün antrenmanım olmakta ve 1 Aydır da antrenman sonrası 1 ölçek ON Whey almaktayım .
    Vücut ölçülerime gelecek olursak
    Boy 1.81
    Kilo 77.5
    fakat yağ oranım normal oranlarıma göre daha fazla diyebilirim. (Genetik bir durum)

Yaza giriyoruz ve protein tozum bitmek üzere.
    Acaba yeniden protein tozu olmalı mıyım yoksa BCAA gibi ürünler mi almalıyım ?
    Acaba önerebileceğiniz bir kombinasyon var mı diyet için. Ayrıca L-Carnitine ve ON Optimen kullanmaktayım.Ayrıca Ağustosta 21 gün sporu bırakacağım. O arada Creatin almayı planlıyorum kaz kaybını minimuma indirmek için sizce doğru bir düşünce mi ?

2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Creatin boşuna olur diye dusunuyorum boşlukta sonucta creatin su toplar vucud atınca suyu kas kaybın fazla olmus gıbı gelir.
    Ayrıca kardiyo yapıcaksan Sana VPX Zero Carb Sro Protein ,Ultimate Nutrition Iso-Sensation 93 gibi proteinler lazım karbonhidrat , kalori olmayan

L carnitin kullanırsan iyi olur ozellikle hardlinenin son cıkardıgı likit kullanılası.

Multi vitamin işine gelirsek vitaminler vucudunu besler beslenmen eksikse kullan tamsa boş ver zaten.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozu da alabilirsiniz. Bcaa kas kaybinizi engeller. Zaten definasyon donemlerinde tercih edilir. ( aslinda ben genelde kullanilmasi yanayim ). Creatine konusunda yazinizi pek anlayamadim. Agustosta sporu biraktiginiz da mi kullanmayi dusunuyorsunuz ? Yoksa agustostan sonra tekrar baslayinca mi ?

4. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Creatin'i ağustosta sporu bıraktığım o günler içinde alarak kas kaybını minimuma indirmek istiyorum. Bununla ilgili bir kaç makale okumuştum spor bırakıldığı zamanlarda creatin alımıyla ilgili.

Sayfayı Paylaş